Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Překlady a tlumočení do turečtiny – Poptávka


ČeskoTurecko jako expert na Turecko dokáže zajistit profesionální překlady dokumentů do turečtintlumočník turečtinay a tlumočení z turečtiny do češtiny, angličtiny a naopak během obchodních jednání v Turecku či v České republice.

Překlady dokumentů do Turečtiny

V případě poptávky po překladu dokumentů do turečtiny včetně ověřených, odešlete nám naskenované dokumenty na info@ceskoturecko.cz a budeme Vás obratem informovat o ceně překladu a předpokládaném termínu doručení překladu.

V rámci naších překladatelských služeb nabízíme překlad textů a dokumentů z češtiny do turečtiny a z turečtiny do češtiny:

  • Soudně ověřené překlady všech dokumentů
  • Překlad a tvorba tureckých / českých textů a jejich korektury
  • Simultánní překlad během konferencí, veletrhů a obchodních jednání

* V případě soudně ověřených překladů je nutné, abyste nám fyzicky doručili originál překládaného dokumentu nebo jeho ověřenou kopii. Pokud nám doručíte originál dokumentu, jsme schopni vám pro potřeby překladu do turečtiny udělat i ověřené kopie.

Pokud chcete přeložit dokumenty do turečtiny nebo z turečtiny do češtiny, pošle nám dokumenty emailem na info@ceskoturecko.cz a obratem Vás budeme informovat o ceně a termínu doručení překladů dokumentů včetně překladů ověřených soudními tlumočníky.

Tlumočení Turečtina

Na email info@ceskoturecko.cz nám pošlete Vaši poptávku po tlumočení  a napište nám termín a místo tlumočení, počet osob a téma tlumočení, tak abychom Vám mohli připravit cenovou nabídku včetně upřesnění podmínek spolupráce.