Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Výstavy a veletrhy v Turecku


ceskoturecko_vystavy_a_veletrhy_100x100

ČeskoTurecko / ÇekTürk je dlouhodobým partnerem českých a tureckých firem. Díky svým kontaktům v Turecku a České republice poskytuje jedinečné služby a pomáhá českým firmám uspět na tureckém trhu. ČeskoTurecko exkluzivně zastupuje v České republice vybrané turecké veletrhy a pomáhá českým firmám s jejich účastí na těchto akcích.

Aktuální přehled výstav a veletrhů, které ČeskoTurecko / ÇekTürk zastupuje:

Pokud chcete zobrazit přehled všech veletrhů v Turecku, klikněte na vybraný rok.

ČeskoTurecko v první řadě pomáhá českých firmám s výběrem vhodného tureckého veletrhu v závislosti na oboru činnosti, dále s přihlášením na veletrh v pozici vystavovatele nebo pouhého návštěvníka. České firmy také oceňují služby, které mimo jiné zahrnují doprovod a tlumočení během návštěvy veletrhu či poradenství týkající se vhodné prezentace na veletrhu v Turecku. Cílem ČeskoTurecko je dlouhodobě podporovat české podniky během působení na tureckém trhu a tím se stává blízkým partnerem a rádcem.

ČeskoTurecko také poskytuje další služby, které primárně nesouvisí s výstavami a veletrhy, ale jsou pro jejich úspěšnou realizaci zásadní. Jedná se například o online prodej letenek, zajištění ubytování v hotelu nebo zapůjčení automobilu v Turecku, online prodej jízdenek na autobus od různých tureckých dopravních společností nebo v neposlední řadě cestovní pojištění.

ÇekTürk v Turecku  zastupuje největší české veletrhy, které se většinou konají v PVA Expo v pražských Letňanech. ÇekTürk představuje v Turecku Českou republiku a činí ji atraktivní pro turecké firmy, které zde hledají vhodné podnikatelské příležitosti a navazují obchodní partnerství.

Pokud potřebuje pomoci v Turecku v jakékoliv jiné záležitosti neváhejte se na nás obrátit na info@ceskoturecko.cz nebo pomocí kontaktního formuláře zde.