10 důvodů proč na tureckém trhu spolupracovat s námi


V jednom z našich předešlých článků (Proč pro obchod s Tureckem využít služeb partnera) jsme českým firmám usilujícím o podnikání na tureckém trhu radili využít služeb partnera, který místní prostředí dobře zná a má v Turecku ověřené osobní kontakty a vazby. Firmy tak mohou předejít možným komplikacím spojeným se snahou prosadit se v novém a kulturně odlišném prostředí a zároveň snížit finanční náklady. Pokud plánujete rozšířit své podnikání do Turecka a nejste si jistí, na koho se obrátit, přinášíme vám 10 důvodů, proč by se vaším partnerem mělo stát právě ČeskoTurecko.

1. Mluvíme česky i turecky a rozumíme české a turecké (obchodní) kultuře. Máme stejně blízko k České republice jako k Turecku.

2. V Turecku se vyznáme. Pravidelně navštěvujeme mnoho tureckých měst od metropole Istanbulu po hlavní město Ankaru a byli jsme také v Izmiru, který je znám svou otevřeností a který představuje dopravní uzel Turecka. Kromě tureckých letovisek, jako Antalya nebo Kemer, jsme navštívili i místa, kam se mnoho českých turistů jen tak neodváží. Mezi tato místa patří Diyarbakır, Van, Urfa a další. Velmi dobře známe také černomořské pobřeží a města Samsun, Trabzon a Rize.

3. Usnadňujeme komunikaci a kontakt mezi českými a tureckými obchodními partnery. Máme jedinečné informační a komunikační kanály, kterými jsou zejména naše blogy – v turečtině o České republice a v češtině o Turecku. Facebookové stránky ČeskoTurecko / Çek Türk sleduje více než 1420 fanoušků a v naší uzavřené facebookové skupině je více než 875 členů. Tvoříme tak největší česko-tureckou komunitu.

4. Jsme partnerem českých firem, se kterými spolupracujeme dlouhodobě, a jsme “rodinný lékař” českých firem pro případ konzultace jakékoliv situace, která může nastat v Turecku.

5. Pracujeme jak s malými firmami, jednotlivci, tak se středními a velkými podniky i nadnárodními společnostmi. Mezi naše klienty patří mj. tradiční český výrobce křišťálového skla, společnost Preciosa, a našimi partnery jsou firma Siemens nebo Uniqua pojišťovna.

ČeskoTurecko Business Card

6. Nejsme hospodářská komora nebo státní organizace hájící jednostranně své zájmy, ale progresivní firma. Našimi přednostmi je rychlost, flexibilita a vysoká kvalita odvedené práce. Naši zákazníci platí jen za služby, které si předem objednají a které jsou domluveny, včetně předem stanovených termínů a výsledků. Všechny naše kroky jsou vždy konzultovány s našimi zákazníky, se kterými zůstáváme stále v kontaktu.

7. V České republice zastupujeme vybrané turecké veletrhy a výstavy a můžeme tak českým firmám usnadnit vstup na turecký trh a umožnit jim vystavovat své výrobky v Turecku.

8. Dokážeme získat informace a kontakty, které by se jinak k české firmě nedostaly. V Turecku máme osobní kontakty a vazby. Známe se s důležitými lidmi z tureckého velvyslanectví, jsme ve spojení s velvyslanectvím a konzulátem České republiky v Turecku a máme kontakty i na lidi z tureckých obchodních organizací, asociací a sdružení.

9. Poskytujeme komplexní služby. U nás najdete vše na jednom místě. Kromě poradenství zajišťujeme také překlady z češtiny do turečtiny a z turečtiny do češtiny. Spolupracujeme s česko-tureckými tlumočníky a překladateli. Na našich stránkách si navíc můžete koupit letenky do Turecka, najít ubytování, půjčit auto nebo sjednat cestovní pojištění.

10. Prostřednictvím našich služeb minimalizujeme rizika spojená se vstupem české firmy na turecký trh a možné nesnáze, které mohou nastat. Firmy díky spojení s námi šetří svou energii i náklady, jelikož spolupráce je efektivnější, než kdyby se firma pokoušela o vstup do Turecka vlastními silami.

Pokud vás naše nabídka zaujala a chtěli byste se stát našimi klienty nebo partnery, kontaktujte nás na info@ceskoturecko.cz nebo na telefonním čísle +420 736 177 368. Rádi se s vámi domluvíme na možnostech spolupráce a zodpovíme jakékoliv dotazy.