Během transplantace vlasů byl personál vstřícný a stále pozitivní (nééé Covid pozitivní)!


Na našem blogu vám přinášíme další rozhovor s klientem, který s ČeskoTurecko vyrazil na transplantaci vlasů do Turecka. Pan Milan úbytek vlasů pozoroval již od svých 20ti let, což je asi 24 let nazpět. Ale podle jeho slov tehdy ještě nebylo „nevyhnutelné“ podstoupit transplantaci vlasů. Jak roky přibývaly, tak vlasy ubývaly a asi před půl rokem se začal o možnosti řešení zajímat více a během svého „průzkumu“ narazil také na ČeskoTurecko. Rozhodl se do toho jít na 100 % a něco s tím konečně udělat.

Co o své zkušenosti s transplantaci vlasů na estetické klinice Estetik International sám říká, se můžete dočíst v rozhovoru níže.

Estetik International

Na základě, čeho jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

Osobní zkušenosti dotyčných, kteří to již absolvovali + plus výsledky, které jsem si našel na různých fórech. A pak hodně rozhodla péče, jak se o „pacienta“ starají, kde není nic problém.

Užíval jste před transplantací vlasů nějaké šampony a přípravy proti vypadávání vlasů? Jaké?

Asi cca tři týdny (shodou okolností 6 týdnů před transplantací) jsem užíval topicální Finasterid + Minoxidil, ale moc jsem si od toho nesliboval už z důvodu, že dávám přednost spíše přírodním přípravkům, ale ty zase moc účinné nejsou nebo je jen neznám.

Čeho jste se před transplantací vlasů nejvíce obával?

Asi jsem si neuměl představit, jak to bude probíhat, i když jsem viděl spousty videí, ale není nad osobní zkušenost, a hlavně zdali se to povede, jak si člověk představuje (to uvidíme za rok).

Jak probíhala Vaše cesta do Turecka?

Díky panu Hnátkovi, se kterým jsem byl intenzivně v kontaktu, bylo vše perfektně „nalajnované“ a v podstatě jsem neměl jediný problém.

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

Hotel byl perfektní a personál maximálně vstřícný, takže tady kritika nemůže vůbec být.

Jak jste byl spokojen se stravováním?

Tak na hotelu byla vždy snídaně, kde bylo vše, co jsem potřeboval (i když to Covid asi dost osekal). Obědy a večeře jsem řešil v restauracích po Istanbulu.

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů a celkově se zákrokem?

Dostal jsem svého průvodce, který pro mě zařídil první poslední včetně změny časů na „procedury“, kdy jsem si navymýšlel. Veškerý personál byl vstřícný a stále pozitivní (nééé Covid pozitivní), tady prostě není co vytknout.

Jak jste byl spokojen s komunikací a službami paní překladatelky?

Paní překladatelka byla člověk na svém místě. Nemyslím tím, že prostě „jen“ překládala, ale dokázala se za mne ptát na věci, na které jsem si ve stresu nevzpomněl, dokázala člověka uklidnit, poradit jak se starat o „vlasy“, co by bylo dobré dělat resp. nedělat, co jíst a pít, aby regenerace probíhala co nejlépe . A v neposlední řadě se osvědčila jako skvělý průvodce Istanbulem, což v 16ti miliónovém městě není k zahození.

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Za mě perfektní, v podstatě jsem neměl s ničím, ale opravdu s ničím problém.

Proč jste se rozhodl pro služby ČeskoTurecko a jak je hodnotíte?

Tady bylo více faktorů: použití vlastního tuku jako regenerační koktejl, cena, komunikace, čeština a přístup. Silnou stránkou je určitě podpora, která je pro mě maximální a možnost to řešit vše v češtině.

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Ať se nebojí a zahodí veškeré předsudky stranou, že by do Turecka nikdy nešli.

Co dalšího byste nám nebo čtenářům blogu ČeskoTurecko chtěl sdělit?

Pokud vás trápí úbytek vlasů, nebojte se zkoumat, ptát se, zjišťovat a ať na konci toho všeho martýria je spokojenost s novými vlasy (já tedy doufám, že za rok to bude 100 %). A pokud se rozhodnete pro ČeskoTurecko – chybu rozhodně neuděláte.

Ačkoli to podle nadšených odpovědí může vypadat jako reklama, tak zde pouze shrnuji veškeré moje dojmy, které jsem za celou tu dobu od prvního kontaktu až po transplantaci, resp. stále jsem s ČeskoTurecko v kontaktu, měl a mám.

Spíše bych chtěl pomoci těm lidem, kteří jsou-byli jako já a váhali ať už se samotnou transplantací nebo z obavy z Turecka, aby se trochu osmělili a zkusili oslovit ČeskoTurecko.

Ne, nemusí se hned přihlásit na transplantaci a rovnou do Turecka, ale v klidu a bez stresu se ptali, co je zajímá, jaké jsou možnosti, co by mohlo pomoci s řešením jejich problému, aby na konci toho všeho byla jejich spokojenost.

 

Pokud vás zajímají také další reference a osobní zkušenosti našich klientů, podívejte se na blog ČeskoTurecko. V případě jakýchkoliv otázek nebo přání se na nás také můžete obrátit na emailu info@ceskoturecko.cz nebo telefonu +420 736177368.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.