Beseda s majiteli a manažery zahraničních firem na téma: Jak se podniká v Turecku


ČeskoTurecko Vás srdečně zve na akci s názvem Cyklus besed s majiteli a manažery zahraničních firem – Jak se podniká v Turecku. Akce se koná ve středu 2. 4. 2014 od 17:00 do 19:00 v ICA Centru v Praze. Beseda je organizována ve spolupráci s ICA-akcelerator.cz v rámci cyklu besed s majiteli a manažery zahraničních firem, které ICA Centrum pravidelně pořádá. Cílem besedy bude sdílení zkušeností turecké podnikatelky Ece Ergüney s přítomnými majiteli a manažery českých společností, kteří již v Turecku podnikají nebo podnikat chtějí.

Milan Hnátek a Ece Ergüney

Milan Hnátek a Ece Ergüney

Ece Ergüney studovala na frankofonní střední škole Notre Dame De Sion a posléze prestižní istanbulské Galatasaray Univerzity, obor Business Administration. Od září 2011 do června 2012 v Barceloně absolvovala magisterský program na univerzitě Universidad Autonoma de Barcelona v oboru mezinárodního obchodu a marketingu. Ece Ergüney během svého pobytu ve Španělsku také pracovala v obchodním oddělení exportní firmy. Od října 2012 pak pracovala v turecké pobočce americké společnosti Estee Lauder a od srpna 2013 žije v České republice, kde se se svým partnerem Milanem Hnátkem věnuje podnikání a projektu ČeskoTurecko.

Cílem tohoto česko-tureckého projektu je propojovat české a turecké podnikatele a pomáhat jim se vzájemným obchodem. Mezi další činnosti ČeskoTurecko také patří vyhledáváním obchodních příležitostí pro české a turecké firmy, průzkum trhu a další služby. Přehled všech služeb, které ČeskoTurecko poskytuje najdete zde.

Milan Hnátek strávil v Turecku více než rok a půl. Nejdříve jako student na Anadolu University v tureckém Eskişehiru a potom v Istanbulu absolvoval šestiměsíční stáž v kanceláři zahraničního zastoupení Ministerstva průmyslu a obchodu ČR – CzechTrade. Milan Hnátek se dlouhodobě věnuje výzkumu rodinných firem a jeho specializací je plánování nástupnictví. Jako Fulbright student působil šest měsíců na Family Business Center at the College of Business při University of Louisville, kde prováděl svůj výzkum a spolupracoval s odborníky na rodinné podnikání. Výsledky svého výzkumu uveřejňuje v odborných článcích, které již prezentoval například na konferencích v Barceloně, New Yorku a kyperském Paphosu.

Chystaná beseda s názvem Cyklus besed s majiteli a manažery zahraničních firem – Jak se podniká v Turecku je jedinečnou příležitostí, jak se o podnikání v Turecku dozvědět ze dvou různých pohledů a získat velmi užitečné informace, které pomohou podnikatelům proniknout a uspět na tureckém trhu. Vstupné je 500 Kč a je nutné se předem přihlásit na adrese: tomas.havrda@kukleny.cz  Místo konání besedy je Horní konferenční místnost, ICA Centrum, Na Pankráci 26, Praha 4.

ČeskoTurecko je spolehlivým partnerem českých a tureckých firem a pomáhá jim ve vzájemném obchodu. Výhodou služeb ČeskoTurecko je perfektní znalost tureckého trhu, komunikace v češtině, turečtině a angličtině, síť kontaktů a mezinárodní zkušenosti.

Pokud se chcete dozvědět, jak Vám ČeskoTurecko může pomoci s obchodováním s Tureckem, kontaktujte nás info@ceskoturecko.cz nebo na telefonním čísle +420 736 177 368.