Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Česko-turecká komunita


Přestože naším primárním úkolem je poskytovat klientům poradenské služby, klademe zvláštní důraz na to, abychom klientům nabídli i další přidanou hodnoty, a proto se vedle ozvíjení ekonomických vztahů mezi Českou republikou a Tureckem se věnujeme také organizaci, podpoře a propagaci kulturních a společenských akcí.

ČeskoTurecko se také stalo hrdým mediálním partnerem 5. Světového dne Ebru, který proběhl v závěru listopadu 2016 v Praze.

ČeskoTurecko představuje největší česko-tureckou komunitu na světě. Informujeme o aktuálních výstavách, koncertech či významných publikacích, jež se dotýkají Turecka nebo České republiky. V dubnu 2015 jsme prostřednictvím filmových večerů začali české diváky seznamovat s tureckou kinematografií. Pořádáme také cestopisné přednášky a pravidelná setkání česko-turecké komunity, na kterých rádi uvítáme každého se zájmem o Turecko.

turecké filmoví promítání

Na našem blogu kromě informací pro české podnikatele nebo turisty chystající se do Turecka přinášíme rozhovory a příběhy zajímavých lidí, kteří tuto porozuhodnou zemi našim čtenářům přibližují ze svého úhlu pohledu.

Turecké divadlo improvizaceKromě toho jsme partnerem krajanského spolku Čeští krajané v Istanbulu a podporujeme činnost tureckého improvizovaného divadla Prag Türk Tiyatro Kulübü, které založila turecká komunita žijící v Praze.