Česko Turecko / Çek Türk na YouTube


Mezinárodní projekt ČeskoTurecko již velmi úspěšně působí na sociálních sítích, konkrétně například na facebooku, kde uzavřená skupina ČeskoTurecko tvoří největší česko-tureckou komunitu. Také facebookové stránky Česko Turecko / Çek Türk jsou unikátním komunikačním nástrojem, který aktuálně sleduje skoro 800 lidí, kteří mají zájem o Českou Republiku a Turecko. Dosah příspěvků facebookové stránky Česko Turecko / Çek Türk je měsíčně tisíce lidí a jejich popularita se zvyšuje.

Mezinárodní projekt ČeskoTurecko v sobě spojuje obchodní a společenské světy a pomáhá jak českým, tak tureckým podnikatelům s podnikáním v obou zemích a také podporuje kulturní aktivity. Mezi ty nejvýznamnější patří zejména pravidelné filmové večery a společenská setkání.youtube_ceskoturecko

ČeskoTurecko je také čím dál tím více aktivnější na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů YouTube a na kanálu ČeskoTurecko / ÇekTürk najdete zajímavé a autentické video příspěvky.

Jedná se buď o videa z míst z obou zemí, například ukázky tureckého improvizovaného divadla  Prag Türk Tiyatrosu nebo běžné každodennosti, jako je například kropící vůz v ulicích Prahy. Na některé videa se můžete podívat pod tímto článkem, aby vám neunikla další nová videa, můžete youtube kanál ČeskoTurecko / ÇekTürk rovnou sledovat zde: