ČeskoTurecko otevírá novou knihovnu!


„Dům bez knih je jako tělo bez duše.“

Julius Zeyer

A protože my nechceme být neúplní, rozhodli jsme se otevřít novou česko-tureckou knihovnu. Knihovna se nachází v podnikatelském inkubátoru InovaJET. Naše knihovnička zatím obsahuje převážně turecké tituly, které do ní věnoval pan Caner Memis, za což mu velice děkujeme!

Výběr knih bychom však chtěli rozšířit a učinit rozmanitější a dostupný nejen v turečtině, ale i v češtině a angličtině. Chystáme se oslovit české a turecké nakladatele, ale hlavně bychom chtěli zapojili Vás, naše české a turecké přátele. Pokud tedy máte nějaké knihy, které nějak souvisí s českou či tureckou tématikou, a chtěli byste je darovat do naší veřejné knihovny, doražte v úterý 10. února 2015 do Cafe Decada na Palmovku do Vacínovy 10 na naše další česko-turecké setkání a knihy nám přineste.

Všechny vás na setkání rádi uvidíme a za jakýkoli příspěvek do naší knihovny budeme velice vděční. Pokud to ovšem příští úterý nestihnete, nezoufejte, naše knihovna bude brzy dostupná pro všechny, o praktických informacích a jejím fungování vás budeme informovat záhy.

Knihovna ČeskoTurecko