ČeskoTurecko / ÇekTürk na veletrhu AMPER 2016 v Brně


Milan Hnátek a Ece Ergüney, kteří tvoří česko-tureckou dvojici a zkušené jádro týmu ČeskoTurecko / ÇekTürk, se účastní 24. ročníku mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2016 v Brně. Jedná se o největší veletrh svého druhu v České republice a je jedinečnou příležitostí prohloubit současná obchodní partnerství a navázat nové zajímavé kontakty.

Pokud se chcete dozvědět o tom, jak ČeskoTurecko funguje, jaké služby poskytuje českým a tureckým firmám nebo jaké další kulturní a společenské aktivity ČeskoTurecko podporuje, neváhejte Milana Hnátka a Ece Ergüney navštívit na stánku číslo UP8 v hale F – firma Galavito s.r.o.

Milan Hnátek a Ece Ergüney z ČeskoTurecko / ÇekTürk na AMPER 2016 v Brně

Milan Hnátek a Ece Ergüney z ČeskoTurecko / ÇekTürk na AMPER 2016 v Brně

Mgr. Milan Hnátek, Ph.D. má bohaté zkušenosti s podnikáním a životem v Turecku. Během svého doktorského studia pracoval v zahraniční kanceláři CzechTrade v Istanbulu a je spoluautorem analýzy „Turecká energetika – analýza příležitostí pro český byznys“.

Slečna Ece Ergüney pochází z Istanbulu, v současné době žije v Praze a má bohaté zkušenosti s mezinárodním obchodem. Před svou prací v ČeskoTurecko Ece pracovala v Istanbulu v nadnárodní americké firmě.

Ece Ergüney z ČeskoTurecko / ÇekTürk na AMPER 2016 v Brně

Ece Ergüney v ČeskoTurecko / ÇekTürk

Jestliže Vás zajímají obchodní příležitosti českým firem v Turecku, jak Vám ČeskoTurecko může pomoci se vstupem na turecký trh nebo jak správně najít vhodného a prověřeného tureckého dodavatele, neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou navštívit na stánku UP8 v hale F. Pro potencionální zájemce máme také připraveny čestné vstupenky, díky kterým můžete veletrh AMPER 2016 navštívit zdarma. Můžete také využít online voucher na bezplatnou vstupenku kde zadejte náš unikátní kód: 17924-0.

Pokud se do Brna v průběhu veletrhu AMPER 2016 nedostanete, neváhejte kontaktovat ČeskoTurecko prostřednictvím emailu info@ceskoturecko.cz a rádi se s Vámi domluvíme na jiné osobní schůzce.