Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Kurzy češtiny pro cizince


Čeština

Čeština patří do rodiny slovanských jazyků a je obecně považována za velice náročný jazyk. Nejpodobnější češtině je slovenština, ale Češi mohou i porozumět polštině, ruštině, chorvatštině, ale i dalším slovanských jazykům.

Jazyková vybavenost Čechů není valná, ale situace se začíná pomalu zlepšovat a zejména mladší generace ovládá angličtinu a další světové jazyky. Velký rozdíl je mezi většími a menšími městy, kde se většinou jinak než česky nedomluvíte. Cizincovi žijícímu v České republice tak nezbývá nic jiného, že se naučit aspoň základy češtiny. S tímto nelehkým úkolem mu však mohou pomoci individuální kurzy češtiny.

Čeština pro cizince

Nabízíme individuální kurzy češtiny s rodilými mluvčími, které jsou vhodné pro cizince se všemi úrovněmi znalosti jazyka. Spolupracujeme s prověřenými učiteli češtiny pro cizince, kteří vystudovali Karlovu univerzitu v Praze a jsou profesionálové ve výuce českého jazyka pro cizince. Studentům tak přiblíží českou kulturu a naučí se základní české fráze, které jim pomohou s tak běžnými aktivitami, jako je například nakupování, konverzace v restauraci či dotaz na cestu.

Individuální lekce jsou otevřeny všem věkovým skupinám v čase, který vyhovuje studentům. Pokud máte vy nebo vaši blízcí zájem o více informací o individuálních lekcích češtiny pro cizince, neváhejte se na nás obrátit.