Dodavatel barev a spotřebního materiálu pro polygrafii hledá obchodní partnery


Významná turecká firma zabývající se prodejem a distribucí spotřebního materiálu pro tisk, ofsetových barev a příslušenství pro polygrafický průmysl, hledá prostřednictvím ČeskoTurecko nové obchodní partnery. Spolupráce může být zajímavá pro firmy, které hledají nové dodavatele spotřebního materiálu pro tisk nebo chtějí rozšířit současné portfolio o další technologie tisku.

Turecký dodavatel je výhradním evropským distributorem asijského výrobce tiskových ofsetových barev a laků zejména pro archový tisk. Zaměřuje se nejen na dodávku tiskových barev, ale také na další tiskařské příslušenství. Díky přímé spolupráci s výrobcem dokáže uspokojit požadavky na jakékoliv množství tiskových barev od 1 kg – 2,5 kg přes 15–20 kg až po 200 kg. Spolupráce je tak vhodná nejen pro velké tiskárny, ale také pro menší grafická a tiskařská studia. Firma je také připravena zaslat vzorky barev za zvýhodněnou cenu pro případné testování a vyzkoušení barev v provozu.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi případným zájemcům poskytneme více informací a zprostředkujeme kontakt na tureckou firmu, která tiskařské barvy dodává.

Asijská firma, kterou turecký dodavatel barev v regionu středního východu a Evropy zastupuje, vyrábí tiskové barvy podle vlastní ověřené receptury, což zajišťuje nejvyšší kvalitu tisku za bezkonkurenční cenu. Tyto barvy jsou otěruvzdorné, mají vysokou stabilitu a intenzitu tisku. Výrobce nabízí několik řad tiskových barev pro různé technologie tisku. Všechny jejich výrobky mají potřebné kvalitativní a bezpečnostní certifikáty pro EU (RoHS, REACH atd.) podle mezinárodních standardů ISO.

Tyto barvy zvyšují životnost tiskařských strojů, umožňují použití různých typů papírů a jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí.

Firma také disponuje vlastním R&D centrem, která přichází s neustálými vylepšeními současných výrobků a tiskařskými inovacemi. Tato firma již vyváží své výrobky do 62 zemí světa a v současné době prostřednictvím tureckého distributora hledá nové obchodní příležitosti také na dalších trzích.

Ve spolupráci s ČeskoTurecko turecká firma rozšiřuje své obchodní aktivity také do Česka a Slovenska. ČeskoTurecko díky své znalosti českého trhu a osobním kontaktům pomáhá turecké firmě s prvotním oslovením potenciálních českým nebo slovenských obchodních partnerů.

V případě vážného zájmu českého nebo slovenského partnera, je obchodní zástupce turecké firmy připraven osobně přijet a představit portfolio výrobků, odpovědět na případné technické, technologické a další dotazy. Během osobního jednání také mohou být domluveny podmínky obchodní spolupráce.

Pro další informace a zprostředkování kontaktu pište na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368.

ČeskoTurecko / ÇekTürk již od roku 2013 pomáhá českým a tureckým firmám při vzájemném obchodu a prostřednictvím profesionálních poradenských služeb usnadňuje obchodní spolupráci mezi Českou republikou a Tureckem.