ENERGO SUMMIT – vrcholná energetická událost roku


V úterý 10. května 2016 se na Výstavišti v Praze Letňanech uskuteční vrcholná energetická událost roku – ENERGO SUMMIT 2016. Summit je součástí veletrhu FOR ENERGO, který se koná od 10. do 13. května 2016 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Logo Energo Summit

ENERGO SUMMIT se bude věnovat aktuálním tématům současného světa energií a pohovoří o nich přední odborníci z České republiky a zahraničí. Program summitu je rozdělen do tří bloků:

  1. Energetická unie a její výzvy
  2. Dekarbonizace: příležitosti a rizika
  3. Budoucnost české energetiky

Více informací o ENERGO SUMMITU, možnostech přihlášení a detailní program se dozvíte na webových stránkách zde.

V publiku summitu zasednou ředitelé, jednatelé a členové představenstev firem všech velikostí, svazů, asociací a dalších organizací z oboru energetiky. Pozvání na akci také přijala celá řada hostů z řad velvyslanectví a obchodních komor nebo profesních organizací. Mezi účastníky summitu nebude chybět ani doktor Milan Hnátek, který zde bude reprezentovat česko-turecký obchodní a kulturní projekt ČeskoTurecko.

Záštitu nad 5. ročníkem mezinárodního veletrhu výroby, rozvodu a užití energie FOR ENERGO 2016, převzal předseda vlády Bohuslav Sobotka. FOR ENERGO proběhne v rámci Jarních průmyslových veletrhů, mezi které patří FOR LOGISTIC, FOR 3D, FOR INFOSYS a FOR INDUSTRY.

Jako součást doprovodného programu veletrhu FOR INDUSTRY proběhne v pátek 13. května odborná přednáška doktora Milana Hnátka na téma: „Představení Turecka jako potenciálního obchodního partnera a předpoklady úspěchu na místním trhu“. Na přednášce se účastníci dozví zajímavé rady a tipy pro vstup na turecký trh nebo úspěšné obchodování s Tureckem. Více informací o chystané přednášce se dozvíte v samostatném článku zde nebo také na oficiální události facebookové stránky Česko Turecko / Çek Türk.