fbpx

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

FlixBus – jízdenky online – rezervace a prodej


FlixBus je provozovatel služeb autobusové dopravy, který svou sítí linek denně spojuje velká a středně velká města po celé Evropě. Z Prahy tak například můžete levně vyrazit do Berlína, Amsterodamu, Hamburku, Vídně a z Plzně třeba do Mnichova.

Oproti jiným autobusovým dopravcům jezdí FlixBus bez stevardek, ale v autobusech mají pasažéři mnohem více místa a občerstvení si mohou cestující zakoupit během jízdy. V každém dálkovém autobuse je také zdarma k dispozici Wi-Fi internetové připojení a ve všech autobusech jsou samozřejmostí elektrické zásuvky, takže bez starostí můžete sledovat film na svém notebooku nebo si dobít po cestě svůj mobilní telefon.FlixBus je německá společnost, která oficiálně skutečným dopravcem není, jelikož si autobusy včetně kompletních služeb pronajímá od jiných partnerů, takže je v podstatě franšízou, která cestujícím garantuje jednotný standard pod stejnou značkou.

FlixBus chce v České republice dále růst a rozšířit svou nabídku autobusového spojení. Již teď z Prahy denně odjede 76 zelených autobusů FlixBus a jejich počet do budoucna ještě poroste. Jisté také je například nové spojení do Paříže či Bruselu a chystá se letní linka do Chorvatska.

Díky spolupráci s FlixBus si tedy můžete jízdenky do celé Evropy na autobus zakoupit online přímo na stránkách ČeskoTurecko a Çek Türk.