Galavito RESTO bojuje o finále. Podpořte ho svým hlasem!


galavito_resto_heating_table_cesktureckoČesko-turecký startup Galavito RESTO Heating Table je v semifinále podnikatelské soutěže Ignite a bojuje o postup do finálové desítky!

Galavito RESTO Heating Table je inovativní venkovní topení určené zejména pro předzahrádky restaurací, kaváren a barů. Jedinečností tohoto elektrického infrazářiče je, že je umístěn přímo ve stolové podnoži, čímž příjemně zahřívá od nohou.

Hlasovat na facebooku a podpořit Galavito RESTO v soutěži můžete až do 7. září 2015, 11:59 hod.

Jak hlasovat:

  1. Klikněte na odkaz: https://apps.facebook.com/upcignite/
  2. Přihlaste se na facebook
  3. Klikněte na „Hlasujte“ v menu, nebo ve spodní části stránky
  4. Najděte Galavito RESTO Heating Table video (stolek s bílou stolovou deskou)
  5. Klikněte „Hlasujte“ a dejte hlas Galavito RESTO Heating Table
  6. Pokud chcete vyhrát jednu z cen, odpovězte na otázku, proč by mělo Galavito vyhrát. Pokud nechcete odpovídat, klikněte na křížek.
  7. Mnohokrát děkujeme za Váš hlas a hlasovat můžete znovu za 24 hodin!

O postupu do finále soutěže rozhoduje veřejnost v hlasování na facebooku, která může hlasovat prostřednictvím aplikace zde: https://apps.facebook.com/upcignite/

Pět projektů, které získají od veřejnosti nejvíce hlasů, postupuje do finále a dalších pět postupujících projektů vybere odborná porota.

Podnikatelská soutěž Ignite je pořádána společností UPC Business a je jedním z mála projektů v České republice zaměřených na již existující firmy a podnikatele s plány a ambicemi pro další rozvoj. Soutěž je určená všem podnikatelům s nadšením a vášní pro nové myšlenky, kteří mají chuť dále rozvíjet své podnikání.

Hlasujte na facebooku a podpořte Galavito RESTO!

https://apps.facebook.com/upcignite/