Hledá se lektor(ka) češtiny pro cizince


Pro naše zahraniční studenty hledáme lektora/lektorku pro individuální lekce češtiny pro cizince, kteří by mohli s výukou začít co nejdříve. Lektory/lektorky hledáme zejména v Praze, Ostravě a Olomouci. Důležitá je znalost anglického jazyka, časová flexibilita, pozitivní přístup a zkušenosti s výukou češtiny pro cizince. Znalost dalšího jazyka než angličtiny výhodou.

pro cizince

Pokud máte zájem o spolupráci s ČeskoTurecko / ÇekTürk pošlete nám prosím svůj motivační email společně s životopisem v angličtině na info@cekturk.com

ČeskoTurecko / ÇekTürk poskytujeme profesionální služby českým a tureckým firmám, profesním organizacím a jednotlivcům. ČeskoTurecko je zároveň největší česko-turecká komunita (facebooková stránka ČeskoTurecko má přes 1400 fanoušků) a blogy psané v českém (www.ceskoturecko.cz/blog) a tureckém jazyce (www.cekturk.com/tr/blog) měsíčně navštíví více než 6 000 internetových návštěvníků z České republiky a Turecka.

ČeskoTurecko vzniklo na konci října roku 2013 a od té doby je spolehlivým partnerem českých i tureckých firem. ČeskoTurecko v sobě spojuje odborné poradenské služby a zároveň podporuje kulturní a společenskou interakci.