ICA Konference: Podnikání v Turecku


Dne 21. 4. 2015 se v ICA Centru Praha uskuteční další ze série podnikatelských konferencí, která bude tentokráte věnovaná podnikání v Turecku. Řečníky budou Milan Hnátek a Ece Ergüney, kteří stojí za projektem ČeskoTurecko.

Turecko je od pradávna branou do Orientu a mostem mezi Evropou a Asií. V Turecku se mísí mnoho kultur, které vytvořily jedinečný koktejl plný barev a chutí. Pokud se chcete dozvědět, jak se podniká v Turecku a jaké příležitosti nabízí pro české firmy, přihlaste se na jedinečnou konferenci.

ČeskoTureckofb_profile_photo v rámci svých aktivit poskytuje služby týkající se zejména vyhledání obchodních partnerů, zprostředkování komunikace, propagace a založení tureckých obchodních společností atd. Předností služeb ČeskoTurecko je dokonalá znalost tureckého obchodního a kulturního prostředí, komunikace v turečtině, osobní kontakty a vazby na podnikatele a odborníky a také vedoucí role v česko-turecké komunitě.

Oba řečníci se s účastníky konference se podělí o bohaté zkušenosti s tureckým trhem, které získali během své obchodní činnosti. Představí Turecko a jeho perspektivní obory. Důležitou částí konference budou doporučení, jak se chovat při obchodním jednání, čeho se vyvarovat při komunikaci s tureckým obchodním partnerem, nebo jak si získat jeho náklonnost.

istanbul podnikaní konference mešitaTurecko se v posledních letech stává významnějším obchodním partnerem České republiky a patří mezi prioritní země Exportní strategie ČR 2012-2020. Dokladem významu obchodní spolupráce mezi Českou republikou a Tureckem je například Akcez – joint venture české společnosti ČEZ a tureckého holdingu Akkök, dodání moderních tramvají od firmy Škoda Transportation do města Konya, úspěch turecké značky bílé elektroniky BEKO na českém trhu a fakt, že nejstarší česká cestovní kancelář Čedok je vlastněna tureckou investiční skupinou ODIEN Group.

Přihlášku a více informací o konferenci také naleznete na stránkách ICA Centra Praha zde.