Kalendář tureckých receptů 2019 s kterým uvaříte dobro(ty)


Nežijeme pro to, abychom jedli, ale jíme proto, abychom žili. Díky kalendáři tureckých receptů 2019 si můžete uvařit nejen dobré jídlo, ale také můžete přispět na dobrou věc.

Turecký kalendářZa tímto originálním kalendářem s recepty tureckých jídel stojí tým „poturčených holek“ Babs Aydin, Nika Malá a Martina Koşar, ke kterým se také přidala foodblogerka Barča, alias Rebarbora´s kitchen. Tyto propagátorky turecké gastronomie chtěly přiblížit tureckou kuchyni českým kuchařkám a výtěžek z prodeje věnovat na něco smysluplného.

Děvčata, ze kterých se již staly pečující maminky, mají letos v prodeji již čtvrtý ročník kalendáře tureckých receptů. V předchozích letech pomáhaly občanskému sdružení Smíšek (školka pro znevýhodněné děti).

Kalendář pro dobrou věc

Výtěžek z prodeje aktuálního vydání kalendáře pro rok 2019 s tureckými recepty bude věnován neziskové organizaci Cesta domů, která zajišťuje hospicovou péči a stará se o nevyléčitelně nemocné a umírající. Spolek Cesta domů poskytuje domácí hospic a stará se o to, aby umírání bylo důstojnější a v domácím prostředí.

Díky kalendáři tureckých receptů 2019 budete mít v kuchyni nejsem celoroční porci inspirace, ale také podpoříte dobrou věc. V kalendáři pro rok 2019 z turecké kuchyně najdete o od každého něco – mezze, polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty.

Ať už budete vařit, péct nebo smažit, vždycky z toho vyjde dobro.

Kalendář tureckých receptů 2019, jehož cena je 250 Kč, si můžete objednat na webu http://varime-dobro.mozello.cz. Na tomto webu se také dozvíte více informací o vzniku kalendáře a o partě nadšených holek, která za kalendářem stojí.