Levné letenky mezi Istanbulem a Prahou


Turkish Airlines mile překvapily a aktuálně nabízejí letenky mezi Istanbulem a Prahou za výhodných 149 EUR. Jedná se o velice lákavou nabídku, která má však několik omezení. Cena takto výhodné zpáteční letenky platí pouze při odletu z Istanbulu do Prahy, při opačném pořadí je cena skoro dvojnásobná.

Tato časově omezená nabídka platí pouze od 21. února do 3. března 2014, přitom let je nutné uskutečnit mezi 1. březnem a 17. červnem 2014. Další podmínkou je, aby pobyt v destinaci trval minimálně 4 dny a maximálně jeden měsíc. Přes všechny tyto omezení může být tato nabídka velmi zajímavá zejména pro Čechy žijící v Turecku, kteří tak mohou za výhodnější cenu navštívit svou rodinu a přátele. Detail celé nabídky levných letenek od Turskish Airlines naleznete zde.

thy_prague

Přestože již před nějakým časem největší turecký nízkonákladový dopravce Pegasus Airlines oznámil vstup na linku Praha – Istanbul, zatím se tak nestalo a na svých internetových stránkách zatím nezačal s prodejem letenek. Tento dopravce mohl na linku vnést konkurenční boj a levnější létání mezi Českou republikou a Tureckem. Čechům cestujícím do Turecka tak však nezbývá než využít levnějších letů do Turecka, které nabízí například Vídeň nebo Drážďany.

Turkish Airlines také na začátku prosince 2013 oznámily změnu zavedeného sloganu Globally Yours na Widen Your World, čímž chtějí potrhnout svou snahu zpřístupnit celý svět všem. Turecké aerolinie mají již tradičně velmi zdařilý marketing a ve svých reklamách využívají známé osobnosti a sportovce, jako jsou například Kobe a Messi. Na pár vybraných reklam tureckého dopravce se můžete podívat zde.