Nabídka práce: Sales Representative pro Galavito Heating Table

Česko-turecký startup Galavito s.r.o., který vyrábí stolky, které hřejí jako slunce a díky hlasování veřejnosti postoupil do finále podnikatelské soutěže Ignite, aktuálně hledá posilu svého prodejního týmu. Hledá Sales Representative, který bude v první linii a přímém kontaktu se zákazníky, které tvoří ty nejlepší české a mezinárodní restaurace, kavárny a bary.

Galavito s.r.o. je výrobce a prodejce inovativního venkovního topení pro restaurace, kavárny a bary. Galavito Heating Table, jak se výrobek jmenuje má obrovský potenciál s možností globálního růstu. V roce 2013 byl výrobek oceněn AMSP CŘ jako nejinovativnější výrobek v České republice.

Galavito Heating Table je revoluční stolek s infrazářičem, který slouží jako venkovní topení. Jeho hlavní výhodou je, že hřeje od nohou, a to s minimálními náklady. Elektrický infrazářič je umístěn přímo ve stolové podnoži (noze) a je možné jej přimontovat k jakékoliv stolové desce.

Galavito Heating Table

Sales Representative je součástí prodejního týmu a hlavní tváří firmy navenek. Je to právě Sales Representative, který je v první linii a přímém kontaktu ze zákazníkem. Cílem schůzek s potencionálními zákazníky je představit náš inovativní výrobek Galavito Heating Table a dotáhnout obchodní případ do úspěšného závěru.

Koho hledáme?

  • talentovaného smluvního Sale Representative s vynikajícími prodejními a komunikačními dovednostmi
  • dynamickou a cílevědomou osobu s příjemným vystupováním a orientací na výsledek a schopností dotahovat věci do konce

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prodejem zboží nebo služeb
  • živnostenský list
  • dobrou jazykovou výbavu (čeština, angličtina slovem a písmem na profesionální úrovni)
  • znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič s ochotou užívat vlastní automobil)

Jaká bude vaše náplň práce?

  • vytváření databáze potencionálních zákazníků (zejména B2B z oboru GASTRO a HORECA)
  • oslovování potencionálních zákazníků pomocí telefonu, emailu s cílem domluvit si osobní schůzku, na které  osobně představíte nás výrobek
  • pracovní cesty autem v Praze, Karlových Varech, Brně a okolí (dle vybraného kraje) za účelem osobních návštěv potenciálních zákazníků
  • obchodní vyjednávání a dosahování úspěšných prodejů
  • účast na nejrůznějších společenských akcích a událostech zejména z oboru GASTRO a HORECA
  • sestavování cenových nabídek a pravidelné reportování prodejů
  • vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném kraji

Co vám nabízíme?

  • úvodní zaškolení a trénink prodejních dovedností
  • dlouhodobou smluvní obchodní spolupráci
  • mezinárodní, dynamický tým pracující s nadšením
  • stát se součástí rychle rostoucí a inovativní společnosti
  • spravedlivé finanční ohodnocení skládající se z pevné složky a bonusů za úspěšné prodeje

Kde budete pracovat?

V jednom z vybraných krajů (Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Jihomoravská kraj)

Kdy začnete?

říjen 2015

Jak se přihlásit?

Pošlete nám životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu hr@galavito.cz