Nabídka pracovní stáže v ČeskoTurecko – cenné pracovní zkušenosti již během studia

Do našeho mladého týmu hledáme stážistku/stážistu, která/který má zájem o světové dění a chce již během studia získat zajímavé pracovní zkušenosti v mezinárodním týmu se zahraničními kolegy.

pracovni_staz_cesko_tureckoČeskoTurecko je mezinárodní projekt, který spojuje česko-turecký obchodní a společenský svět. Jsme největší česko-turecká komunita a naše aktivity zahrnují jak komerční služby, tak také organizujeme neziskové projekty.

Požadavky na stážistku/stážistu:

  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce s PC
  • Zkušenosti s redakčním systémem WordPress výhodou, ale nejsou nutností
  • Minimálně 2 dny v týdnu přítomnost v kanceláři
  • Zájem o Turecko a tureckou kulturu, ale není podmínkou

Náplň pracovní stáže:

  • Tvorba obsahu webových stránek ČeskoTurecko.cz – psaní tematických článků, reportáží z akcí, cestovatelské příspěvky, odborné studie atd.
  • Analýza trhu a tvorba databází kontaktů českých firem z nejrůznějších oborů
  • Aktivní komunikace s českými a zahraničními firmami
  • Komunikace na sociálních sítích a webových stránkách

Přínosy stáže:

  • Možnost při studiu získat cenné znalosti a dovednosti (možnost studentské praxe v rámci řádného studia)
  • Samostatná tvůrčí práce v mezinárodním týmu pod vedením zkušeného mentora
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů (psaní článků, možnost self-promotion)
  • Možnost aktivně komunikovat v angličtině (komunikačním jazykem společnosti je angličtina, čeština a turečtina)
  • Možnost účasti na konferencích a různých networking setkáních
  • Účast na obchodních jednání s klienty, partnery a možnost získání nových kontaktů
  • Možnost vedení při psaní bakalářské či diplomové práce
  • Součást rychlého a flexibilního pracovního prostředí

Příběhy našich členů týmu:

Nástup stáže:

  • ihned

Místo výkonu stáže:

Praha

Pracovní doba:

  • dle časových možností studenta, minimálně však 2 dny v týdnu

Zájemci o pracovní stáž zasílejte strukturované životopisy na hnatek@ceskoturecko.cz