Obchodní příležitosti pro české a turecké firmy


Jedním z cílů mezinárodního projektu ČeskoTurecko je propojovat české a turecké podnikatele, aby mohli navázat vzájemnou spolupráci, která bude prospěšná pro obě strany. V sekci Obchodní příležitosti naleznete nejnovější nabídky česko-turecké spolupráce.

Aktuálně jedna turecká společnost zabývající se výrobou ručního nářadí s centrálou v Istanbulu, hledá v České republice obchodního partnera, který by jejich výrobky distribuoval v České republice. Zmíněná turecká firma má již více než 38 let zkušeností v oboru a vyváží do 35 zemí světa. Více informací o této obchodní příležitosti naženete zde.

Zkušenný tým konzultantů z ČeskoTurecko je schopný díky síti kontaktů v Turecku, také pomoci českým firmám proniknout na turecký trh a najít tam obchodního partnera. Může se buď jednat o vstup na nový perspektivní trh nebo zalezení spolehlivého dodavatele součástek či surovin. Mezi další služby, které ČeskoTurecko nabízí také patří průzkum trhu, zajištění překladů a nalezení turecky hovořícího zaměstnance.