Pozvánka na II. Euroasijský den na ŠMVV Praha


ČeskoTurecko zve na Euroasijský den, který organizují studenti Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Během druhého ročníku Euroasijského dne, který se koná 19. dubna, se svou přednáškou s názvem „Turecko jako křižovatka mezi dvěma světy“ také vystoupí Mgr. Milan Hnátek, Ph.D. z ČeskoTurecko.

plakat_euroasijsky_denStudentský spolek s názvem Diplomatické fórum působí na Škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha již od roku 2005 a jeho hlavní náplní je vzdělávání mladších studentů v oblastech mezinárodních vztahů, diplomatického protokolu, etikety a rétoriky. Vedle přípravy simulací mezinárodních jednání, při kterých studenti zastupují státy s jejich reálnými zájmy při projednávání aktuálních otázek, a vydávání školních novin (Diplomatické listy) je náplní taktéž zprostředkování přednášek na různorodá témata.

V pěti přednáškových blocích na Euroasijského dnu si studenti z několika středních škol mohou vybrat podle svého zájmu a vkusu z více než dvou desítek přednášek  na různorodá témata. Z celého Euroasijského dne si tak odnesou nejen potřebné znalosti do budoucích studií, ale především jistý nadhled a porozumění pro otázky týkající se náboženství a kultur pro ně netradičních.

Oficiální události II. Euroasijského dne na ŠMVV Praha najdete na facebooku zde. Pokud máte zájem zúčastnit se II. Euroasijského dne, budete mít možnost se od 1. dubna 2016 zapsat na vybrané přednášky přes zápisový formulář  zde.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat organizátory ze studentského spolku Diplomatické fórum: diplomatickeforum@gmail.com