Pozvánka na jubilejní 10. turecký filmový večer


Tradice tureckých filmových večerů pokračuje a pomyslné žezlo po úspěšné organizátorce Lucii Semanské přebírá nová organizátorka Radka Tučková, která patří mezi nadšené propagátory Turecka a turecké kultury.

cesko_turecko_filmove_veceryLucie s nadšením zorganizovala mnoho tureckých filmových večerů, na kterých si diváci pobrečeli dojetím i smíchem. Lucie dokázala přetavit nápad k realizaci a hlavně položila základy velice hezké a úspěšné společenské události s tradicí, kterou se postupem času turecké filmové večery staly.

Akce tedy není jen o tureckém filmu, ale zejména o příležitosti se setkat s přáteli, poznat přátelé nové a utužit vzájemné česko-turecké vztahy.

S novou organizátorkou přišla změna místa. Turecké filmy se tedy budou nově promítat v Café Kampus v ulici Náprstkova 10 v Praze. Jubilejní 10. turecký filmový večer se uskuteční v pondělí 4. dubna 2016  od 19:00 hodin. Na programu bude turecký film s názvem „Aşk Tesadüfleri Sever“, „Love Loves Coincidences“ v angličtině. Film bude promítán v původním tureckém změní s anglickými titulky. Jak se dá u tureckého filmu očekávat, bude se jednat o romantickou komedii s prvky dramatu.

Aktuální informace o nadcházejícím tureckém filmovém večeru můžete sledovat na oficiální události na facebooku zde a na facebookové stránce ČeskoTurecko.

Nenechte si tedy ujít jubilejní 10. turecký filmový večer dne 4. dubna 2016 od 19:00 hodin v Café Kampus v ulici  Náprstkova 10.