Pozvánka na koncert Turecká národní filharmonie mládeže


S velkým potěšením se všemi členy česko-turecké komunity ČeskoTurecko / ÇekTürk sdílíme osobní pozvání od pana ředitele Tregellase na koncert Turecká národní filharmonie mládeže, který se uskuteční v pátek 14. srpna 2015 od 19:30 hodin ve Smetanově síni Obecního domu. Všichni členové ČeskoTurecko mají jedinečnou možnost získat čestné vstupenky na koncert zcela zdarma! Stačí, když si své čestné bezplatné VIP  vstupenky do 13. srpna 2015 rezervujete na emailu admin@concert.cz. Více informací o koncertu se dozvíte v pozvánce níže.

Vážení a milí příznivci hudby,

rád bych vás pozval jako své VIP hosty na koncert, na kterém se poprvé v České republice představí Turecká národní filharmonie mládeže.  Tento špičkový orchestr sestává ze stovky nadaných mladých hudebníků, kteří byli vybráni z konzervatoří po celém Turecku.

Od roku 2008, kdy orchestr podnikl sve první mezinárodní turné, byli posluchači svědky virtuozity a nakažlivého entuziasmu těchto mladých hudebníků. Klavíristé Murray Perahia a Alice Sara-Ott, houslisté Salvatore Accardo, Shlomo Mintz, Kristóf Baráti a violoncellistka Natalia Gutman – to jsou jen někteři ze slavných sólistů, které již orchestr během své krátké existence doprovázel v prestižních evropských koncertních sálech, jako je např. Konzerthaus ve Vídni či v Berlíně, Sala Santa Cecilia v Římě, Auditorium v Miláně, Brucknerhaus v Linci, Philharmonie v Essenu či Teatro Filarmonico ve Veroně.

Na pražském koncertě zazní pod taktovkou dirigenta Cema Mansura například Dvořákovy Slovanské tance, Debussyho Ibéria či Stravinského Petruška.

Koncert se koná v pátek 14. srpna 2015 od 19:30 hodin ve Smetanově síni Obecního domu.

Svoje čestné (tedy bezplatné) vstupenky si můžete rezervovat na telefonním čísle 222 524 388 (Jitka Vávrová)  nebo emailem na admin@concert.cz,  vždy s uvedením hesla „VIP“, nejpozději prosím do  13. srpna 2015.

Rezervované vstupenky si pak vyzvednete u našeho stolku v Obecním domě v den koncertu od 18:30 hodin.

Budu rád, pokud přijmete moji pozvánku na tento nevšední koncert a těším se na setkání s vámi.

John Tregellas
Director
The Prague Concert Co. s.r.o.

turecka_narodni_filharmonie_mladeze