Pozvánka na setkání ČeskoTurecko – Transplantace vlasů dne 17. 10. 2019


Trpíte vypadáním vlasů a hledáte efektivní řešení vašeho problému? Chcete se potkat s lidmi, kteří řeší podobné problémy s vlasy jako vy, nebo i s těmi, kteří je díky transplantaci vlasů už vyřešili?

Přijďte se podívat na Setkání ČeskoTurecko – Transplantace vlasů dne 17. 10. 2019 od 18:00 do 22:00 hodin v pražském hotelu Dominican, kde potkáte zejména lidi, kteří s námi letěli na transplantaci vlasů do Turecka, ale také ty, kteří se teprve nad zákrokem zamýšlí a chtějí se dozvědět více informací.

Setkání ČeskoTurecko Transplantace vlasů

V neformální části setkání budete mít příležitost osobně pohovořit s lidmi, kteří s námi transplantaci vlasů podstoupili, ale také se potkat s lidmi, kteří se zatím na zákrok chystají. Také budete mít příležitost se seznámit s jádrem týmu, které stojí za projektem ČeskoTurecko. Tedy Milan Hnátek a jeho paní Ece Ergüney Hnátková.

ČeskoTurecko transplantace vlasů Turecko

Věříme, že vypadávání vlasů má řešení a transplantace vlasů je běžný estetický zákrok, za který by se neměl nikdo stydět. Chceme o něm hovořit otevřeně a všem našim zákazníkům poskytnout co nejvíce informací. Díky Setkání ČeskoTurecko dne 17. 10. 2019 v Praze uvidíte, že nejste ve své situaci sami a také ostatní řeší podobné problémy s vlasy jako vy.

Hlavním partnerem setkání je Revalid®, švýcarská značka vlasové kosmetiky, která nabízí řešení pro různé potřeby vlasů: posiluje, vyživuje, pečuje, oživuje, řeší lupy a padání vlasů. Každý účastník akce dostane malý dárek a 3 šťastlivci si také mou odnést věcné ceny:

 • 6x Regrowth Serum + 3x Stimulační šampon – kompletní 3měsíční vlasová kúra
 • 3 x Regrowth Serum + 2x Stimulační šampon
 • 1 x Regrowth Serum + 1x Stimulační šampon

Revalid dárkové balení

Dalšími partnery setkání jsou: Turkish Airlines, Hotel Dominican a Wedos.

Akce je primárně určena pro klienty ČeskoTurecko, ale je také otevřena všem, kteří se chtějí o našich službách dozvědět více informací a chtějí se setkat s lidmi, kteří již transplantaci vlasů s ČeskoTurecko absolvovali.

Registrace na Setkání ČeskoTurecko – Transplantace vlasů :

Pro účast na akci je nutná předchozí registrace. Počet účastníků setkání je omezen, proto neváhejte s online registrací: http://bit.ly/registrace-setkani

Program setkání ČeskoTurecko – Transplantace vlasů dne 17. 10. 2019:

 • 18:00 – 18:20 – Registrace a uvítání účastníků setkání ČeskoTurecko, welcome drink
 • 18:20 – 18:40 – Prezentace projektu ČeskoTurecko a transplantace vlasů v Turecku
 • 18:40 – 19:00 – Prezentace kosmetické značky Revalid® a představení jejích výrobků
 • od 19:00 do 22:00 – volná zábava včetně drobného občerstvení

Termín registrace je do 10. 10. 2019 do 10:00 hodin.

Shrnutí:

Datum: 17. 10. 2019
Čas: 18:00 – 22:00 hodin
Místo: Hotel Dominican, Jilská 235/7, Praha 1 – Staré Město
Vstupné: Pro registrované zdarma.

Pro více informací pište na info@ceskoturecko.cz nebo volejte: +420 736 177 368

Také sledujte ČeskoTurecko na Instagramu: http://instagram.com/transplantacevlasuceskoturecko a Facebooku: https://www.facebook.com/transplantacevlasuceskoturecko/

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.