Pozvánka na setkání s tureckou obchodní delegací


Svaz průmyslu a dopravy ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím Turecké republiky v ČR zve případné zájemce o obchodování s Tureckem na Podnikatelský seminář a setkání s tureckou obchodní delegací vedenou Obchodní a průmyslovou komorou z Vanu.

Seminář a B2B schůzky proběhnou v úterý 11. srpna 2015 od 9:00 do 11:30 hodin v sídle Ministerstva průmyslu a obchodu ČR v ulici Politických vězňů 20 na Praze 1.

Jednacím jazykem bude čeština a turečtina s konsekutivním tlumočením. Pozvánku s předběžným program semináře naleznete zde.

Účast na akci je zdarma, ale podléhá registraci. V případě zájmu se na seminář registrujte zde. (uzávěrka registrace je 5. srpna 10:00 hodin)

Město Van leží na břehu stejnojmenného jezera ve východní části Turecka. Van má zhruba 371 000 obyvatel a je hlavním městem stejnojmenné provincie. Jezero Van leží ve výšce 1750 metrů nad mořem. Vlivem rychlého odpařování, způsobeného místním klimatem, má tak vysoce alkalickou vodu, že se v něm prakticky nelze utopit. Pokud se o jezeru Van chcete dozvědět více, podívejte se na tuto reportáž.

logo_svaz_prumyslu_dopravy_modreSvaz průmyslu a dopravy ČR je nejsilnější zaměstnavatelský svaz sdružující klíčové odvětvové svazy a významné firmy v České republice. Svaz byl založen roku 1990 jako nestátní dobrovolná organizace nezávislá na vládě, politických stranách a odborech. Svaz v současné době sdružuje 30 odvětvových profesních či regionálních svazů a 112 individuálních členských firem. Celkově zahrnuje 1600 členských firem, které zaměstnávají více než 800 tisíc pracovníků.

Zástupci ČeskoTurecko se podobných setkání účastní pravidelně a pomáhají tak vstupu českých firem na turecký trh nebo při jednání s tureckými dodavateli. Výhodou služeb ČeskoTurecko je perfektní znalost místního prostředí a to jak v České republice, tak také v Turecku, znalost turečtiny a také rozsáhlá síť kontaktů.