Prag Türk Tiyatro Kulübü hrálo i na čarodějnice


Na čarodějnice 30. dubna 2015 se v pražské kavárně Café Lajka znovu odehrálo improvizované divadelní představení skupiny tureckých ochotníků z Prag Türk Tiyatro Kulübü. Na druhé představení zábavných scének se přišlo podívat skoro 30 diváků, kteří divadelní prostor skoro celý zaplnili. Herecké obsazení zůstalo ve stejné sestavě: Deniz, Kemal, Okan, Begüm, Dilek Ece a Yalın.

Herci Prag Türk Tiyatro Kulübü

Herci Prag Türk Tiyatro Kulübü

Repertoárem Prag Türk Tiyatro Kulübü jsou improvizované veselé scénky, jejichž obsah vyplyne ze situace a sehranosti aktérů. Nic není předem dáno a o konečné podobě scénáře rozhoduje pohotovost herců a také interakce s diváky, kteří mohou průběh scénky měnit a dodat jim tak nový rozměr.

V následujícím videu se můžete podívat na česko-tureckou scénku z laboratorního prostředí, kde po zazvonění zvonku musí herci pohotově přepínat mezi rodnou turečtinou a češtinou, kterou pochytili pobytem v České republice. Pokud se chcete podívat na další vystoupení Prag Türk Tiyatro Kulübü, budete mít možnost hned další čtvrtek 7. května 2015.