Přednáška o Turecku a předpokladech úspěchu na místním trhu


Jestliže plánujete vstup na turecký trh, nebo zahájit úspěšné obchodování s Tureckem, nenechte si ujít odbornou přednášku o Turecku na téma „Představení Turecka jako potenciálního obchodního partnera a předpoklady úspěchu na místním trhu“. Tato přednáška, kterou organizuje ČeskoTurecko, se uskuteční v rámci doprovodného programu Souboru jarních průmyslových veletrhů a dozvíte se na ní mnoho zajímavých informací a tipů, jak obchodovat s Tureckem, ale bude na ní také prostor pro dotazy z publika.

Odborná přednáška na téma „Představení Turecka jako potenciálního obchodního partnera a předpoklady úspěchu na místním trhu.“, kterou povede Milan Hnátek, International Trade Consultant z ČeskoTurecko, se uskuteční v pátek 13. května 2016 od 14:00 do 15:00 hodin v sále č. 2 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.ceskoturecko_event_small_prednaska

Mgr. Milan Hnátek, Ph.D. turecký trh velmi dobře zná a má bohaté zkušenosti s podnikáním a životem v Turecku. Milan Turecko poprvé navštívil v roce 2009 a zhruba deset měsíců strávil ve městě Eskişehir, které leží zhruba na půl cesty mezi Istanbulem a Ankarou. Na Anadolu Univerzity také dokončil svou diplomovou práci věnující se online marketingu a novým trendům v reklamě. Během svého doktorského studia dále od srpna 2012 pracoval v zahraniční kanceláři CzechTrade v Istanbulu a je mimo jiné spoluautorem analýzy „Turecká energetika – analýza příležitostí pro český byznys“.

Mezinárodní projekt ČeskoTurecko vznikl na podzim roku 2013 a od té doby se stal lídrem česko-tureckých obchodních a kulturních vztahů. ČeskoTurecko poskytuje profesionální služby, pomáhá českým firmám s obchodními aktivitami v Turecku a propojuje české a turecké podnikatele. Předností ČeskoTurecko je znalost tureckého obchodního a kulturního prostředí, komunikace v turečtině a osobní kontakty v České republice a Turecku. Zároveň se jedná o největší česko-tureckou komunitu (skoro 800 členů v facebookové skupině ČeskoTurecko) a blogy v českém a tureckém jazyce měsíčně navštíví více než 5 000 internetových návštěvníků.

Zástupci ČeskoTurecko se také pravidelně účastní významných státních nebo podnikatelských akcí, kde navazují a prohlubují osobní vazby a obchodní kontakty.

Pokud se tedy nechcete nechat ujít tuto velmi zajímavou přednášku na téma „Představení Turecka jako potenciálního obchodního partnera a předpoklady úspěchu na místním trhu“ dne 13. května 2016, sledujte oficiální událost na facebooku nebo stránku ČeskoTurecko.

Důležité informace:

Datum a čas přednášky: 13. 5. 2016, od 14:00 do 15:00 hodin
Místo:  PVA EXPO PRAHA v Letňanech, sál. č. 2
Téma přednášky: „Představení Turecka jako potenciálního obchodního partnera a předpoklady úspěchu na místním trhu“
Pořadatel: ČeskoTurecko: www.ceskoturecko.cz
Přednášející: Mgr. Milan Hnátek, Ph.D., +420 736 177 368, hnatek@ceskoturecko.cz,
Vstup zdarma
Oficiální událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/992142890874855/