Přihlašte se na Misi dodavatelů zdravotní techniky do Turecka 2017


Po nedávné podnikatelské Misi českých zemědělců do Turecka, o které jsme také informovali, agentura CzechTrade aktuálně připravuje pro české firmy v Turecku další společnou prezentaci. Tentokrát se jedná o Misi dodavatelů zdravotní techniky do Turecka 2017, která bude spojena s návštěvou Mezinárodního veletrhu zdravotní techniky Expomend 2017. Tento veletrh se koná v Istanbulu od 30. března do 2. dubna 2017.

Sektor zdravotní techniky v Turecku

Sektor zdravotnictví je v Turecku jedním z klíčových odvětví pro současnou vládu, a to z prostého důvodu, že turecká společnost za poslední dobu nebývale zbohatla. Navíc turecká populace roste asi o 750 000 obyvatelů za rok a turecká vláda tak musí reflektovat zájmy občanů po vyšší kvalitě a dostupnosti zdravotních služeb. V Turecku již nyní dochází k nárůstu nemocí souvisejících s životním stylem a chronických onemocnění, jako je cukrovka, hypertenze, obezita, srdce apod.

ČeskoTurecko dlouhodobě sleduje aktivity českých firem v Turecku a podporuje jejich export a obchod s tureckými firmami. Zdravotnictví je jedním ze zaměřením, kterému se ČeskoTurecko aktivně věnuje a má v něm osobní kontakty. O příležitostech, které například turecké zdravotnictví českým firmám přináší, jsme informovali v jednom z našich předchozích článků:

V uvedeném článku se také dozvíte podrobnosti systému zdravotní péče v Turecku. V Turecku je v současné době více než 1400 nemocnic, z nichž je asi 37 % soukromých zdravotních zařízení. Největší koncentrace nemocnic se logicky nachází ve velkých městech, jako je Istanbul, Ankara, Antalya a Izmir.

Mise dodavatelů zdravotní techniky do Turecka 2017

Hlavní náplní chystané Mise dodavatelů zdravotní techniky je prezentace před zodpovědnými úseky soukromých zdravotnických zařízení a místními distributory. Dále také návštěva Mezinárodního veletrhu zdravotní techniky Expomend 2017.

czechtradeVíce informací se o chystané podnikatelské Misi dodavatelů zdravotní techniky do Turecka 2017 dozvíte přímo na stránkách agentury CzechTrade, nebo můžete přímo kontaktovat organizační garantku akce: adriana.dohnalova@czechtrade.cz

V rámci Mise dodavatelů zdravotní techniky by také měly být navštíveny některé z těchto soukromých tureckých zdravotnických zařízení:

  • ACIBADEM
  • UNIVERSAL
  • MEDICAL PARK
  • MEDICANA
  • MEDIPOL

 

 

ČeskoTurecko aktivně sleduje české podnikatelské mise v Turecku a o některých minulých cestách českých podnikatelů jsme již informovali:

Kromě profesionálních služeb, které ČeskoTurecko poskytuje českým a tureckým firmám, profesním organizacím a jednotlivcům, ČeskoTurecko aktivně informuje o tom, jakých způsobem podnikat v Turecku:

Profesionální služby ČeskoTurecko jsou zaměřené zejména na podporu exportu a importu, pomoc při účasti na veletrzích a výstavách, výuku jazyků, tlumočení a překlady dokumentů do turečtiny. Dle zadaných kritérií také ČeskoTurecko dokáže vytipovat vhodné turecké obchodní partnery a aktivně je oslovit v tureckém jazyce. Součástí služeb je také průzkum tureckého trhu, vypracování sektorové analýzy a další.

ČeskoTureko je zároveň největší česko-turecká komunita (facebooková stránka ČeskoTurecko / ÇekTürk má přes 1820 fanoušků). Webové stránky a blogové příspěvky psané v českém a tureckém jazyce měsíčně navštíví více než 7 000 internetových návštěvníků z České republiky a Turecka.

Pokud byste měli zájem se seznámit s nabídkou služeb ČeskoTurecko, kontaktujte nás na info@ceskoturecko.cz nebo volejte na +420 736 177 368.