Proč jsem napsal 67 stránkový e-book o transplantaci vlasů?


Transplantacím vlasů se věnuji již od roku 2018. Od té doby mi „prošlo rukama“ mnoho klientů a prožil jsem s nimi jejich celou cestu na novými vlasy od začátku do konce. Pro mnohé mé klienty nebyla transplantace jen estetický zákrok z rozmaru, ale ztráta vlasů je trápila dlouhá léta a měla také negativní efekt na jejich sebevědomí, pocit mužnosti a hlavně interakci s okolím. Růst nových vlasů tedy pro ně byla životní vzpruha a splněný sen.

Proč dělám to, co dělám?

Svou prací pomáhám lidem dosáhnout jejich vytouženého vzhledu a cítit se skvěle. Věřím, že každý si zaslouží osobní péči, férový přístup a perfektní servis. Zajišťuji transplantace vlasů v Turecku, které velmi dobře znám a prožil jsem tam kus svého života.

Za ty roky, co tuto práci dělám, jsem viděl, jakou změnou si moji klienti prošli a co to udělalo s jejich životy. Také jsem do detailu poznal, jak celý obor transplantací vlasů funguje, na co si dát pozor, co klienti řeší před zákrokem, z čeho mají obavu a také jaké otázky mají po samotném zákroku v průběhu růstu nových vlasů.

S každým klientem jsem od začátku do konce jeho cesty za novými vlasy

ČeskoTurecko s klientem

Jelikož tento obor, který se v Česku a na Slovensku stále rozvíjí, bedlivě sleduji, mám představu o tom, co se v něm děje a jakými změnami časem prochází. Stále vznikají nové agentury, které si zakládají lidé s vidinou rychlého zbohatnutí po jedné cestě do Turecka na transplantaci vlasů. Dokonce se mi stalo, že si takovou agenturu založil můj bývalý klient, ale čas ukázal, že na to nemá.

Pokud Turecko opravdu velmi dobře neznáte, neznáte místní mentalitu a nemáte tam prověřené kontakty, můžete s tomto kulturně rozdílném prostředí velmi brzy narazit. Také jiné agentury, které se snažily na vlnu naskočit, časem změnily směr svého podnikání nebo dokonce potichu změnily své majitele.

Také my se jako ČeskoTurecko neustále posouváme dopředu a určitě nechceme zůstat na místě. Dopředu mě žene potřeba neustále se zlepšovat a docela mě baví i konkurenční boj. Vidím to jako šachovou partii. Jen mě opravdu mrzí, že některé agentury nehrají podle pravidel a slibují služby a výsledky, které jsou absolutně nereálné. Stává se mi, že mi pak volají klienti zmateni bombastickými reklamami neprofesionálů, ptají se mě, zda je pravda to či ono.

Férový e-book o transplantaci vlasů

Proto jsem se rozhodl napsat e-book o transplantacích vlasů, kde o těchto zákrocích píši na rovinu, bez marketingové omáčky a bez planých slibů. Mojí snahou je kultivovat celý obor transplantace vlasů a nevzbuzovat v klientech přehnané očekávání bombastickou reklamou.

Naopak je chci edukovat a poskytnout jim co nejvíce informací pro jejich správné rozhodnutí. Ze své praxe totiž vím, že transplantace vlasů není pro každého, rozhodně nenabízí zázračné řešení za 3 dny a také se nedá garantovat výsledek a úplná spokojenost klienta. Jako každý zákrok má transplantace vlasů své limity a rizika, se kterými je potřeba počítat.

e-book transplantace vlasů ČeskoTurecko

Můj e-book je určen všem, kteří si právě vybírají partnera nebo kliniku pro transplantace vlasů a nevědí, pro koho se rozhodnout. Všichni zde najdou potřebné informace o transplantaci vlasů, rozebírám tam jednotlivé metody transplantace, vysvětlím některé mýty a také čtenáře seznámím s tím, na co si při výběru kliniky dát pozor, a jak samotný zákrok probíhá krok za krokem. Čtenáři se tak mohou lépe rozhodnout, komu svěří svou hlavu, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Navíc jsem e-book doplnil praktickými radami a konkrétními příklady z mé letité praxe.

 

Díky tomu jsou očekávání realistická a klienti jsou připraveni na to, co je čeká. Když si můj e-book stáhnete, můžete si vše v klidu pročíst a rozmyslet si, zda nabízí řešení, které hledáte, a chcete transplantaci vlasů podstoupit nebo ne. Na našem Instagramu také najdete odpovědi na časté otázky.

Udělejte tedy první krok na cestě za novými vlasy a zdarma si stáhněte můj e-book. Pokud mě chcete rovnou kontaktovat, napište mi email na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420736177368 a velice rád se s vámi o všem pobavím.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.