S autobusy Eurolines pohodlně do celé Evropy


Student, pracující nebo důchodce, každý si teď může na ČeskoTurecko snadno online zakoupit jízdenky na autobus do celé Evropy. ČeskoTurecko stále rozšiřuje nabídku svých služeb a nově navázalo spolupráci s autobusovou společností Eurolines, která nabízí spojení z České republiky do více než 20 evropských zemí a téměř 150 měst.

Nabídka autobusového spojení společnosti Eurolines do tradičních i netradičních destinací je největší nabídkou na českém trhu. Autobusy Eurolines dopravují do cíle cestující nejen z Prahy, ale také z Brna, Plzně nebo Ústí nad Labem.

Z České republiky tak můžete vyrazit například do Amsterodamu, Berlína, Bruselu, Budapešti, Drážďan. Pokud si chcete zjistit, kam všude můžete s Eurolines cestovat, využijte vyhledávacího formuláře.

Autobusové linky Eurolines obsluhují standardní autobusy Eurolines nebo komfortní ve výbavě Business Class. Značka Eurolines spojuje více než 30 evropských společností, které spolupracují na provozu nejrozsáhlejší autobusové sítě po Evropě. Tato síť poskytuje spojení mezi více než 500 evropskými destinacemi – od jihu na sever a ze západu na východ.

Eurolines nabízí výhodné ceny bez dalších skrytých nákladů, takže cenu, kterou vidíte, zaplatíte. Většina autobusových linek vás přiveze přímo do centra měst a nemusíte platit navíc za přepravu v místě.
Pokud se chystáte do zahraničí na dovolenou, nebo jen na krátký výlet, nezapomeňte také na cestovní pojištění, které si také můžete na ČeskoTurecko jednoduše sjednat online.