Kdo je v zemi zdejší nejinovativnější?


Kdo je nejlepším inovátorem roku? Na tuto otázku hledá odpověď soutěž Best Inovator, kterou organizuje společnost A.T. Kearney.

České firmy se do soutěže o nejlepšího inovátora mohou přihlásit do 31. 5. 2014. Kromě České republiky A.T. Kearney pořádá soutěž také v dalších 18 evropských a mimoevropských zemích. O titul nejlepšího inovátora se střetnou také firmy v Německu, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Velké Británii, Norsku, Švédsku, Dánsku, Itálii, Belgii, Lucembursku, Chorvatsku, Slovinsku, Rusku, Brazílii, Spojených státech amerických, Kanadě a Mexiku.

Účast v soutěži přinese firmám cennou zpětnou vazbu a zajistí mediální pozornost. Vítězové soutěže Best Innovator budou vyhlášeni na slavnostním ceremoniálu za účasti odborné poroty, partnerů soutěže, zástupců akademické a podnikatelské veřejnosti. Vítězové soutěže Best Innovator budou také pozváni do evropského klubu vítězů soutěže s názvem European Best Innovator Club. Členem tohoto klubu se mohou stát pouze předchozí a současní vítězové ocenění Best Innovator z celé Evropy a poskytuje jim prostor pro networking a diskusi o nejlepších metodách a přístupech v řízení inovací.

V letošním roce se partnerem stala Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), Kromě AMSP ČR jsou dalšími partnery například Asociace inovačního podnikání ČR, Exportní garanční a pojišťovací společnost, Fakulta podnikohospodářská VŠE, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Vysoké učení technické v Praze.