Turecká estetická klinika Estetik International v portfoliu ČeskoTurecko


Díky spolupráci s vyhlášenou estetickou klinikou Estetik International dokážeme uspokojit také velmi náročnou VIP klientelu, která nehledá jen perfektní lékařský zákrok za rozumné peníze, ale chce si také svůj cestu za zdravím a krásou naplno užít.

Mezinárodní estetická klinika Estetik International byla založena v roce 1999 a od té doby se stala synonymem pro velmi kvalitní a luxusní estetickou medicínu. Jejich Istanbulská klinika se nachází u slavné Quasar Tower v samotném srdci Istanbulu.

Turecká estetická klinika Estetik

Quasar Tower leží v evropské části Istanbulu a nabízí jak residenční bydlení, tak komerční prostory. Budova istanbulské kliniky Estetik International se nachází v klidné části obklopené zelení. V istanbulské klinice Estetik International se nachází 3 operační sály, 2 stomatologické ordinace a 5 sálů pro transplantace vlasů. Klinika se celkem rozkládá ve 3 patrech na 3000 m2.

Jedinečná Organická transplantace vlasů s kmenovými buňkami

Estetickou kliniku Estetik International jsme si do svého portfolia vybrali proto, že kromě běžných metod a zákroků nabízí také své vlastní moderní metody, které vznikly díky inovativnímu přístupu jejich lékařů a světově vyhlášených specialistů. Klinika Estetik International tak například jako jediná provádí Organickou transplantaci vlasů s kmenovými buňkami.

Operační pokoj transplantace vlasů

Jedná o patentovanou metodu vyvinutou právě výzkumným týmem z této kliniky a nikde jinde ji nenajdete. Výhodou této inovované metody transplantace vlasů je zvýšená úspěšnost uchycení vlasových štěpů, která dosahuje až 96 % a díky použití kmenových buněk dochází k omlazení pokožky hlavy. Cena organické transplantace vlasů je 3110 EUR (cca 80 000 Kč). Na další nabídku a ceny transplantací vlasů se můžete podívat zde.

Transplantace vousů v Turecku

Díky spolupráci s Estetik International také všem našim klientům nabízíme transplantaci vousů. Tento estetický zákrok může tedy snadno vyřešit problém s nerovnoměrnou hustotou vousů. Transplantace vousů se také používá k zakrytí jizev ve tváři způsobených například úrazem atd. Cena transplantace vousů na estetické klinice Estetik International stojí 2110 EUR, což je asi 54 000 Kč.

Estetické zákroky mimo Istanbul

Turecká estetická klinika Estetik International má celkem 6 poboček v Istanbulu, hlavním městě Ankaře, İzmiru a Burse. Bursa je 4. nejlidnatější turecké město a leží jižně od Istanbulu.

V Burse se nachází nejnovější a nejkomplexnější estetická klinika skupiny Estetik International. Nová budova má celkem 7 pater, 3 operační sály a 12 moderně vybavených pokojů. Pobočka kliniky Estetik International v města Bursa má velmi dobré spojení z druhého mezinárodního istanbulského letiště Sabiha Gökçen (SAW). Klinika je nachází asi jen 120 km, hodinu a půl cesty od letiště.

Pokud vás zajímá více informací o estetické klinice Estetik International nebo se chcete rovnou na jeden z estetických zákroků objednat, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte nám na +420 736 177 368.

Jsme připraveni vám poskytnout jakékoliv informace týkající se Turecka nebo jednotlivých estetických zákroků.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.