Turecká firma zabývající se ofsetovým tiskem a výrobou krabic nabízí své služby českým firmám


Turecká firma HAMLE PRINTING HOUSE zabývající se ofsetovým tiskem, výrobou kvalitních obalů a atraktivních dárkových krabic výrobků nabízí své profesionální služby českých firmám.

turecká firma výroba krabicObchodní zástupci společnosti HAMLE PRINTING HOUSE budou ve dnech 17. – 20. ledna 2017 na služební cestě v České republice. Při této příležitosti se setkají se zástupci českých firem, se kterými již spolupracují, a navštíví také nové potenciální obchodní partnery, kterým na osobní schůzce představí své služby a možnosti spolupráce týkající se výroby balení pro jejich výrobky.

Turecká firma v České republice

V České republice jsou zákazníky turecké firmy HAMLE PRINTING HOUSE zejména české společnosti z oboru sklářství a domácích potřeb, ale i dalších sektorů. Firma HAMLE PRINTING HOUSE byla založena v roce 1939 a dnes se jedná o jednu z předních tiskáren v Istanbulu a své výrobky úspěšně exportuje do Německa, Švýcarska, Itálie, Polska a Slovenska.

turecka firma prezentace

Výhody společnosti HAMLE PRINTING HOUSE:

  • všechny služby na jednom místě: návrh, tisk, laminace, výroba obalů a kompletace
  • kreativní tým a zkušení pracovníci
  • velmi rychlé dodání hotového obalu od návrhu po tisk
  • dostatečně velká kapacita i pro velké zakázky
  • transparentní a jasná cenová politika

Pokud byste také měli zájem se setkat se zástupci firmy HAMLE PRINTING HOUSE a seznámit se s jejich nabídkou služeb, obraťte se na Mgr. Milan Hnátka, Ph.D. (hnatek@ceskoturecko.cz, +420 736 177 368), který pro tureckou firmu v rámci ČeskoTurecko zprostředkovává kontakt s českými obchodními partnery.

ČeskoTurecko si klade za cíl spojovat české a turecké podnikatele. V rámci profesionálních služeb ČeskoTurecko podporuje jak turecké, tak české firmy ve vzájemném obchodu. ČeskoTurecko může například pomoci českým firmám s exportem do Turecka, nebo zde najít spolehlivého distributora či obchodního zástupce. ČeskoTurecko rozumí potřebám českých firem, na tureckém trhu se vyzná a má zde prověřené kontakty.

Jestliže se chcete o obchodování s Tureckem dozvědět více, přečtete si některé z našich dalších příspěvků: