Turecko se představuje v zářijovém vydání měsíčníku Český exportér


Dnes vyšlo nové číslo měsíčníku Český exportér. Na tomto vydání, jehož hlavním tématem je Turecko, také spolupracovalo ČeskoTureckoMilan Hnátek z ČeskoTurecko, poprvé do Turecka zavítal v roce 2009 v zářijovém vydání letošního Českého exportéra několikrát zmiňuje praktické rady a doporučení českým vývozců a firmám, které uvažuji o vstupu na Turecký trh. Celé zářijové číslo ekonomického měsíčníku Český exportér, které je věnováno Turecku si můžete v PDF formě stáhnout zde.

Magazín Český exportér hlavně vychází z poznatků a zkušeností konkrétních úspěšných a zkušených vývozců a zástupců státních institucí, organizací, které podporují vývoz. Jednou z takových organizací je právě ČeskoTurecko, které pomáhá českých podnikatelům uspět v Turecku a je spolehlivých partnerem českých firem, které chtějí s Tureckem obchodovat.

ČeskoTurecko těží z perfektní znalosti tureckého trhu, místních zvyklostí a také osobních kontaktů. Paní Ece Ergüney, která v ČeskoTurecko zastupuje tureckou polovinu pochází v Istanbulu. Ece Ergüney studovala na prestižní istanbulské Galatasarayské univerzitě a následně mezinárodní obchod v Barceloně. Paní Ece Ergüney od roku 2013 žije společně s Milanem Hnátkem v České republice.

ČeskoTurecko poskytuje nejen profesionální služby, ale zároveň je jedinečných komunikačním kanálem, který mohou vyžít jak české, tak turecké firmy. ČeskoTurecko sdružuje největší česko-tureckou komunitu a na facebookovou stránku ČeskoTurecko / ÇekTürk sleduje více než 2100 fanoušků. Blogy psané v českém a tureckém jazyce jsou jedinečným zdrojem praktických informací pro české exportéry nebo turisty.

Jedním z nejúspěšnějších blogových příspěvků poslední doby je článek věnovaný úspěchu českých firem v Turecku, který na facebooku oslovil přes 3300 lidí.

Věděli jste, že Budweiser Budvar je jediné české importované pivo na tureckém trhu? Nebo, že dopravu v İzmir Büyükşehir…

Zveřejnil(a) Česko Turecko / Çek Türk dne 31. srpen 2017

 

V zářijovém vydání specializovaného časopisu Český exportér, který je hlavně zaměřen na problematiku zahraničního obchodu a představení obchodních příležitostí pro české firmy v zahraničí je věnován Turecku. Cílem magazínu Český exportér je poskytovat praktické rady a informace českých firmám o zahraničních trzích. Aktuální vydání Českého exportéra si můžete stáhnout zde v PDF formě.