Turkish Airlines: Nejlepší aerolinka v Evropě pro rok 2014


Turecké aerolinky byly v polovině července zvoleny jako nejlepší leteckou společností v Evropě za rok 2014. V hodnocení nechaly za sebou letité ikony leteckého průmyslu německou Lufthansu, Swiss Airlines či ostrovní British Airlines. Mimo to se Turkish Airlines mohou pyšnit oceněním „Best Business Class Onboard Catering” a “Best Business Class Lounge Dining“.

O letošním vítězi nejlepší evropské aerolinky rozhodly hlasy více než 18 milionů cestujících ze 160 zemí světa. Turkish Airlines tak navázaly na prvenství, které jim nepřetržitě v této kategorii náleží již od roku 2011.

Turkish Airlines byly na dlouhou dobu jedinou leteckou společností, která po odchodu ČSA létala na přímé lince Praha – Istanbul. To se změnilo v polovině června 2014, kdy na linku vlétl Pegasus Airlines. Turkish Airlines mají velice zdařilý marketing a ve svých reklamách využívají známé osobnosti a sportovce. Na nejlepší reklamy od Turkish Airlines se můžete podívat v našem jiném článku zde.

Na začátku prosince 2013 oznámily změnu zavedeného sloganu Globally Yours na Widen Your World, aby potrhly svou snahu všem zpřístupnit celý svět.

Pokud si chcete zakoupit letenky nejen od Turkish Airlines a objevit svět vyberte si z bohaté nabídky nejlepších letenek zde.