Už nejen OK, ale také happy České aerolinie


Český národní letecký dopravce České aerolinie se přidal k vlně remaků populární písničky Happy od Pharrell Williams a se svými zaměstnanci natočil svoji veselou verzi. V hlavních rolích si tak zahráli piloti, letušky, letečtí technici, uklízečky a další zaměstnanci.

České aerolinie jsou jedny z nejstarších leteckých společností vůbec a v loňském roce oslavily 90 let. Aerolinky jsou dnes ze 44 % vlastněny Korean Air a 34 % drží Travel Service Airlines. Společnost Travel Service se zaměřuje na charterové lety a dopravuje k moři klienty mnohých cestovních kanceláří. Do skupiny Travel Service také patří nízkonákladová letecká společnost SmartWings, se kterou můžete za přijatelné ceny létat po Evropě a během sezóny také do turecké Antálie a dalších dovolenkových destinací.

České aerolinie (ČSA) se mohou chlubit „sexy“ mezinárodním IATA kódem „OK“. Tento kód v současné době sdílí s ostatními partnery a akcionáři společnosti. Cestujícím tak může ČSA nabídnout více spojení a nejrůznějších destinací. Letenky do nových code-shareových destinací si mohou koupit jak transferoví cestující, tak i lokální, tj. ti, kteří svoji cestu budou začínat nebo končit v Praze.
Podívejte se na další povedená promo videa od Českých aerolinií, která byla natočená k oslavám 90 let společnosti.