Výrobce obvazového materiálu a zdravotnických oděvů hledá českého distributora


Inovační turecká společnost zabývající se výrobou a prodejem obvazového materiálu a zdravotnických oděvů hledá distributora v České republice. Firma nabízí širokou paletu obvazů, gázy, bavlněných ubrousků a pestrou kolekci vysoce kvalitního pracovního oblečení pro lékaře a zdravotnický personál. Turecká firma se také zaměřuje zejména na jednorázové oděvy a roušky využitelné v oblasti obecné chirurgie, gynekologie, ortopedie nebo očního lékařství.

 

obvazovy material vyrobce turecko

Posláním dynamicky se rozvíjející turecké firmy je vycházet co nejvíce vstříc požadavkům a přáním svých zákazníků a vyrábět takové výrobky, které v sobě kombinují funkčnost s pohodlností. Všechny vyrobky turecké společnsoti splňují náročné evropské normy a požadavky na kvalitu, firma je držitelem ISO 9001:2008, EN ISO 13485:2003 a všechny její výrobky mají CE.

prehled_vyrobku_003prehled_vyrobku_004

V případě zájmu o spolupráci s tureckým výrobcem nebo jakýchkoliv dotazů kontaktuje ČeskoTurecko, které komunikaci s tureckou společností zprostředkovává, a to buď na emailové adrese info@ceskoturecko.cz nebo telefonicky na čísle +420 736 177 368. Můžete také využít náš kontaktní formulář níže. Rádi Vám odpovíme na případné dotazy, poskytneme více informací a zašleme celý katalog výrobků v anglickém jazyce včetně ceníku.

Kontaktní formulář:

[ninja_forms id=5]