Zkušenost se zvětšením hýždí – Brazilian Butt Lift (BBL) v Turecku


Brazilian Butt Lift, zkráceně BBL, nebo modelace hýždí brazilskou metodou je plastická operace hýždí, díky které dosáhnete plného a zakulaceného zadečku. Tento chirurgický estetický zákrok ocení zejména ženy, které cítí, že by se k jejich postavě hodil výraznější zadeček, a přes všemožné cvičení na posílení a tvarování pozadí nemohou dosáhnout požadovaného tvaru.

Plastická operace hýždí – Brazilian Butt Lift Turecko

V tomto článku se dozvíte více informací o plastické operaci hýždí, ale také tu najdete osobní zkušenost s BBL v Turecku naší klientky Terezy. Se slečnou Terezou jsme byli v kontaktu již od konce dubna 2020 a zákrok absolvovala na konci prosince 2020. Plány na cestu do Turecka pozdržela epidemie koronaviru, ale nic ji neodradilo od jejího snu o krásném plném zadečku. Slečna Tereza své rozhodnutí konzultovala také se svým přítelem, který ji podpořil a také ji do Istanbulu na zákrok doprovázel.

Také jste zkoušela nejrůznější cviky na tvarování zadečku, jezdíte na kole nebo kolečkových bruslích a stále vás trápí povadlý nebo plochý zadek? Nejste spokojena s tvarem a velikostí svých hýždí? Pokud patříte mezi ženy, které touží po zvětšení hýždí, BBL je to, co hledáte. Brazillian Butt Lift bez použití silikonových implantátů, který je díky použití vlastního tuku méně invazivní a relativně snadná plastické operace. BBL přináší skvělé výsledky a dodá vašim hýždím plný a atraktivní vzhled. Díky BBL můžete docílit atraktivního ženského poměru pasu a boků bez nutnosti přibírat na váze.

Co to je Brazilian Butt Lift nebo BBL Surgery?

Modelace hýždí brazilskou metodou odkazuje na místo svého vzniku brazilským plastickým chirurgem Ivo Pitanguyem. Tato plastická operace hýždí je velmi populární zejména v Latinské Americe, ale díky celebritám Kim Kardashian West, Virginia Gallardo nebo Jennifer Lopez se stává více a více populární po celém světě. Kdo by neznal vnadné tanečnice kroutící krásně kulatým a vymodelovaným zadečkem na světoznámém karnevalu v brazilském Riu de Janeiru. I když plastika hýždí s použitím vlastního tuku není v České republice moc známá a ani se ji nevěnují čeští plastičtí chirurgové, BBL je díky ČeskoTurecko snadno dostupná také pro české a slovenské klientky.

Právě spolupráci s ČeskoTurecko si pochvaluje také slečna Tereza: „Zaujala mě možnost řešit vše přes českou agenturu, na kterou se můžu kdykoliv obrátit. Navíc je Turecko velmi zdatné v estetických zákrocích a cesta není nijak nákladná ani zdlouhavá.

Komunikace s ČeskoTurecko byla a je vynikající! Pan Milan byl neustále na příjmu, se vším mi vždy pomohl, poradil, zařídil, a hlavně se neustále zajímal! Velmi mě tato zkušenost překvapila a jsem opravdu ráda, že jsem zvolila tuto agenturu. ČeskoTurecko mě natolik zaujalo a nadchlo, že jsem po konkurenci ani nekoukala. Stačilo pár zpráv, výsledky prací pana doktora, vzhled kliniky a bylo jasno.“

Brazilian Butt Lift

Přestože je zvětšení zadku vlastním tukem relativně snadný zákrok, je nutné velmi dobře zvážit, kde plastickou operaci podstoupíte. Jen díky praxi a zkušenostem plastického chirurga je možné docílit perfektního výsledku. Na estetické klinice Estetik International, se kterou ČeskoTurecko dlouhodobě spolupracuje, plastické operace hýždí provádí Dr. Selçuk Aytaç nebo Bülent Cihantimur, znám také jako Doctor B.

Jak se provádí plastika zadku a BBL operace?

Mnoho lidí si neuvědomuje, že BBL jsou vlastně dva zákroky v jednom. Tím prvním je liposukce, kterou se odebere tuk, kterým se následně vyplní a vymodelují hýždě, aby získaly požadovaný tvar. BBL je provedeno za použití vlastního tuku (Fat Transfer) a většinou nevyžaduje použití silikonových implantátů. Jen pokud nemáte dostatek tuku, který by bylo možné pro zvětšení hýždí použít, dají se do hýždí aplikovat také implantáty. Originální princip BBL je zvětšení zadku vlastním tukem.

Tuk je odsáván speciální jehlou a do hýždí je vpravován malými nenápadnými otvory. Případný řez pro usazení implantátů je proveden mezi půlkami tak, aby byl co nejvíce nenápadný a nebyl patrný ani ve spodním prádle a plavkách. Po zákroku nezůstávají výrazné jizvy.

Hlavní výhodou zvětšování hýždí vlastním tukem je, že jsou při zákroku použity vlastní tukové buňky a ty tělo snadno přijme. Tato metoda tak zaručí přirozeně vypadající zadeček. BBL není jen extrémní zvětšení pozadí, jak si mnoho lidí mylně myslí, ale dá se decentním tvarováním zadečku docílit atraktivního vzhledu. Díky BBL tak získáte plný a kulatý zadeček, kterého byste cvičením docílila jen těžko.

O tvarování a augmentaci hýždí jsme také napsali další článek s názvem Plastická operace hýždí – Brazilian Butt Lift. V tomto článku se dozvíte více informací o Fat Transfer, neboli o přesunu vlastního tuku a další základní informace o BBL. Pokud vás zajímá plastika zadku a další estetické zákroky nebo cokoliv dalšího, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz nebo zavolat na +420 736 177 368.

Estetické zákroky v Turecku s ČeskoTurecko

ČeskoTurecko je česká agentura a její jádro tvoří česko-turecký manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Pokud se s nimi chcete více seznámit, podívejte se na YouTube kanál ČeskoTurecko nebo je sledujte na Instagramu. Na estetické zákroky v Turecku se pak můžete podívat na Instagram Estetické zákroky ČeskoTurecko nebo Facebook Estetické zákroky ČeskoTurecko.

Podívejte se, co o spolupráci s ČeskoTurecko říká slečna Tereza, která podstoupila BBL v Turecku na estetické klinice Estetik International: „Pokud se obáváte komunikace v cizině, agentura ČeskoTurecko nabízí český doprovod po celou dobu zákroku. Ovšem i se základní angličtinou se dá domluvit a personál kliniky je velmi chápavý a nápomocný. Pokud budete cokoliv potřebovat, asistent je vždy s vámi, ať už osobně nebo online, a snaží se pro vás vše vyřešit. ČeskoTurecko mě natolik nadchlo, že mám v plánu s jejich službou navštívit kliniku opětovně na další zákroky, a to myslím, mluví za vše! Byla jsem maximálně spokojená s jakýmkoliv servisem, který mi byl na klinice nabídnut. Od usměvavých recepční, milých sestřiček, skvělých asistentek až po samotného pana doktora!“

Kolik stojí Brazilian Butt Lift v Turecku?

Pokud vážně uvažujete o zvětšení hýždí nebo tvarování pozadí, bude vás také jistě zajímat cena Brazilian Butt Lift. Přesná cena zvětšení a modelace zadečku je vždy individuální a záleží na mnoha faktorech. Základní cena Brazilian Butt Lift (BBL ) je 6000 EUR až 9000 EUR. Cena zvětšení hýždí je vyšší zejména pokud je nutné použít také implantáty. Jejich cena se liší podle typu použitého implantátu. V této ceně není zahrnuta letenka, ubytování a další testy nebo speciální spodní prádlo po BBL. Pro přesnou cenu Brazilian Butt Lift pište na info@ceskoturecko.cz a rádi vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Také s vámi probereme všechny detaily zákroku.

Zvětšení hýždí vlastním tukem v Turecku

Proč byste měla letět na zvětšení zadečku vlastím tukem (BBL) do Turecka a nenechat si tento zákrok udělat v Česku? Jako odpověď uvádíme osobní zkušenost slečny Terezy: „Vzhledem k tomu, že už mám za sebou jeden estetický zákrok, ptala jsem se jednoho špičkového plastického chirurga v Česku, co si myslí o BBL. Odvětil mi, že mu přijde škoda, že tento typ operace není u nás moc populární, a tím pádem nemají místní doktoři takové zkušenosti jako v cizině. Proto jsem se rozhodla hledat na internetu kliniku v zahraničí s dostatečnými zkušenostmi a kladným hodnocením.“

Detailní pátrání na internetu pak Terezu dovedlo až k ČeskoTurecko a po zralé úvaze se rozhodla pro Turecko a estetickou kliniku Estetik International. A co Tereza o Turecku říká? „Nikdy jsem se popravdě o Turecko jako takové moc nezajímala, ač jsem vášnivý cestovatel. Musím ale říct, že mě nadchlo a předčilo očekávání. Skvělé jídlo za příjemné ceny, čistota ve městě a velmi příjemní lidé! Určitě to nebyla má poslední návštěva.“

A co by Tereza na základě své vlastní zkušenosti s BBL dodala závěrem? „Nebojte se! Veškerá nervozita a obavy z vás po vkročení na kliniku spadnou. Čeká na vás skvělý personál a špičkoví doktoři. S výsledkem jsem naprosto spokojená, a to mám za sebou pouze pár dnů.“

Pokud tedy také chcete získat svůj vysněný tvar sexy zadečku, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

Velice rádi pro vás vše zařídíme a perfektně se o vás postaráme. Zvětšení hýždí brazilskou metodou je snadnější a příjemnější, než si myslíte. Vydejte se na cestu za svým snem o atraktivním pozadí. Každá cesta začíná prvním krokem. Ten první krok je napsat na info@ceskoturecko.cz a o vše ostatní se už postaráme.