Na letní dovolenou do Turecka se SunExpress přímou leteckou linkou Praha – Izmir


Letecká společnost SunExpress dne 17. 12. 2019 oznámila, že v letních měsících roku 2020 zavede přímé letecké spojení mezi Prahou a tureckým městem Izmir. Toto přímé letecké spojení mezi hlavním městem Prahou a tureckou metropolí Izmir začne platit od 30. května 2020.

SunExpress bude mezi Prahou a Izmirem létat jednou týdně v sobotu. Odlet z Izmiru z letiště Adnan Menderes je plánován v sobotu ráno v 8:15 místního času a přílet do Prahy na Letiště Václava Havla v 10:05 hodin. Odlet z Prahy do Izmiru je plánován v 10:55 hodin a přílet do Izmiru v 14:30 místního času. Na lince budou létat moderní stroje Boeing 737-800NG s 189 sedačkami.

Cena letenky Praha – Izmir

Současná cena zpáteční letenky Praha – Izmir je okolo 7700 Kč pro jednu osobu. Pokud si chcete zjistit aktuální ceny letenek do Izmiru nebo si je rovnou zakoupit, podívejte se zde.

Přímé lety Praha – Antalya

SunExpress již během letních měsíců provozuje přímé letecké spojení na lince Praha – Antalya. Tyto lety jsou celkem 3x týdně, a to v úterý, pátek a v neděli. Díky úspěchu leteckého spojení Praha – Antalya se dopravce rozhodl také zavést spojení Praha – Izmir.

Turecké město Izmir

Izmir je třetí největší turecké město s více než 4 mil. obyvateli a vstupní bránou na tureckou Egejskou riviéru. V této oblasti se nachází například známá letní letoviska Çeşme nebo populární město Ayvalik. Českým partnerským městem Izmiru je Plzeň.
SunExpress je společný podnik tureckého národního dopravce Turkish Airlines a německé letecké společnosti Lufthansa. Letecká společnost SunExpress se zaměřuje zejména na přepravu cestujících mířících do Turecka na letní dovolenou.

Studentské letenky s Turkish Airlines

Na našich webových stránkách si můžete zakoupit nejen letenky z Prahy do Izmiru, ale také výhodné letenky do celého světa. Ve spolupráci s tureckou leteckou společností Turkish Airlines také českým a tureckým studentům nabízíme výhodné studentské letenky. Tyto studentské letenky mají výhodu první změny zdarma, stop over v Istanbulu a hlavně 40 kg zavazadlo místo běžného 20 kg zavazadla v ceně letenky.

Pokud máte zájem o studentské letenky, napište nám na info@ceskoturecko.cz, termín odletu a návratu a destinace. Obratem vám pošleme aktuální cenu letenek. Podmínkou výhodné studentské letenky je platný průkaz ISIC. Bez tohoto studentského průkaz není možné studentský tarif využít.

ČeskoTurecko spojuje Českou republiku a Turecko od roku 2013. Profesionální služby tohoto česko-tureckého projektu jsou zaměřené jak na zprostředkování vzájemného obchodu, tak na poradenství týkající se studia tureckých studentů v ČR, vízové poradenství nebo zprostředkování lékařských a estetických zákroků pro české a slovenské klienty v Turecku. Mezi nejpopulárnější zákroky patří například transplantace vlasů, plastická operace nosu nebo zubní implantáty, které v Turecku vyjdou mnohem levněji než v České republice. ČeskoTurecko také zajišťuje ověřené soudní česko-turecké překlady a tlumočení.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@ceskoturecko.cz nebo +420 736 177 368.