Nabídka spolupráce: Dlouhodobé tlumočení turečtina <-> čeština


Pro českou pobočku významného zahraničního výrobce v automobilovém průmyslu hledáme spolehlivého tlumočníka pro dlouhodobé tlumočení turečtina <–> čeština.

dlouhodobé tlumočení čeština turečtinaTlumočení z češtiny do turečtiny by mělo probíhat po dobu přibližně 2 měsíců ve výrobním závodě v okrese Domažlice v Plzeňském kraji. Na tlumočení by bylo potřeba docházet každý den (na cca 8 hodin). Tlumočení by mělo probíhat ve výrobě, aby usnadnilo práci tureckým pracovníkům na svářečských pozicích, rovněž se může jednat o několik školení v kanceláři. Během tlumočení by bylo potřeba překládat technické výrazy pro budoucí turecké pracovníky na svářečských pozicích.

Místo tlumočení: výrobní závod, okres Domažlice, Plzeňský kraj

Délka tlumočení: cca 8 hodin denně pro dobu cca 2 měsíců

Začátek tlumočení: leden 2019

Náklady na dojíždění, stravování a případné ubytování jsou v režii tlumočníka. Tyto náklady je možné zahrnout do celkových nákladů na tlumočení. Tyto náklady je však nutné uvést zvlášť od samotného tlumočení.

Pokud je pro vás nabídka spolupráce na dlouhodobé tlumočení turečtina <-> čeština zajímavá, pošlete své cenové nabídky na tlumočení a další náklady s tím spojené včetně podmínek spolupráce na info@ceskoturecko.cz

ČeskoTurecko je spolehlivý partner českých a tureckých firem a v rámci profesionálních služeb realizuje také soudně ověřené překlady českých a tureckých dokumentů, doprovod a tlumočení během obchodních jednání a překlady technických návodů k použití či příbalových informací. Detailní informace o ČeskoTurecko najdete na webu zde nebo se také můžete stát fanoušky naší facebookové stránky ČeskoTurecko / ÇekTürk.