Co je to nastřelování vlasů a jak funguje?


Toužíte po hustějších vlasech a přemýšlíte, jak dosáhnout kvalitních výsledků? Zjistěte, co to vlastně znamená nastřelování vlasů. A na koho se obrátit, pokud chcete zase parádní kštici.  

Obsah článku

Vysvětlení pojmu nastřelování vlasů
Co je to nastřelování vlasů?
Nejběžnější metody nastřelování vlasů
Kolik stojí nastřelení vlasů?

 

Vysvětlení pojmu nastřelování vlasů

Pojem nastřelení vlasů je poněkud zavádějící. Skoro to zní, jako by estetický chirurg měl nějakou „zbraň” a při zákroku vám vlasové štěpy nastřelil. Pojem nastřelení vlasů se ale tak vžil, že se zkrátka stále používá. Ať už se ale bavíme o nastřelení nebo zahušťování vlasů, vždycky jde o vlasovou transplantaci

 

Co je to nastřelování vlasů?

Nastřelení vlasů je chirurgický zákrok, při kterém jsou vyjmuty vlasové štěpy z dárcovské oblasti a přemístěny do části, kde vlasy naopak chybí. Hlavním cílem tedy je obnovit vlasy, tam kde už jsou prořídlé, nebo už tam vůbec nejsou. Jde například klasicky o ustupující kouty, nebo zvětšující se kolečko na vrchu hlavy.

Nejběžnější metody nastřelování vlasů

Mezi nejrozšířenější metody nástřelů vlasů patří FUE a DHI. Objevte jejich výhody a možnosti. 

 

Nástřel vlasů s využitím metody FUE

FUE je zkratka pro Follicular Unit Extraction, což v praxi znamená extrakci folikulárních jednotek. Tato metoda nastřelování vlasů je nejpoužívanější, zejména při řešení vypadávání vlasů u mužů. 

Při nastřelování vlasů metodou FUE jsou odebrané vlasové štěpy vkládány do nově vytvořených vlasových kanálků, které vznikají speciálním skalpelem zvaným Sapphire Pen. Ostří nástroje ze safírového sklíčka při každém řezu do pokožky kanálek mírně uzavře, takže nevznikají otvory, ale opravdu jen přesné kanálky, do kterých se následně vloží vlasový štěp. Konečný výsledek nastřelení vlasů tak vypadá naprosto přirozeně.

Nástřel vlasů FUE metodou dovoluje během jednoho zákroku transplantovat přibližně 5 000 až 5 500 vlasových štěpů

 

Nastřelení vlasů metodou DHI

DHI metodu nastřelování vlasů (Direct Hair Implantation) bychom mohli popsat jako přímou implantaci vlasů. Používá se k tomu nástroj Choi Pen, s nímž se vlasové štěpy implantují přímo do příjmové oblasti. Každý jednotlivý štěp se musí do implanteru vložit. Maximální počet štěpů u DHI nástřelu vlasů je asi 2 500 až 3 500 štěpů během jednoho zákroku.

Zjistěte další podrobnosti o nástřelu vlasů metodou FUE a DHI a jejich rozdílech>>

 

Kolik stojí nastřelení vlasů?

S cenou nástřelu vlasů je to trochu komplikovanější. Velmi záleží, jakou kliniku si vyberete a jestli provedete nastřelení vlasů v České republice nebo v zahraničí. Každá výše uvedené metoda má odlišnou cenu. 

Pokud to ale shrneme, nejvýhodnější je nastřelení vlasů v Turecko, které je pověstnou zemí estetické medicíny. Za velmi zajímavé ceny se vám zde dostane špičkové kvality. Nástřel vlasů vás v ČR může přijít až na 220 000 Kč. Kdežto v Turecku vám zajistíme transplantaci vlasů metodou FUE už od 52 000 Kč

Vše o cenách nastřelení vlasů najdete zde>>

 

Chcete vědět o nastřelování vlasů víc?

Ozvěte se nám. Probereme s vámi všechny možnosti a podrobnosti. Důkazem kvality našich služeb jsou spokojení klienti:

„Přístup lékaře byl velice profesionální a odpovídající klinice. Líbil se mi klid na klinice, věnování se pacientovi, ne žádné masové akce. Prostě v tu chvíli jsou tam pro vás a co vás zajímá na to dostanete odpověď i případnou radu.”

 

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.