Online prezentace o transplantaci vlasů v Turecku – 4. února 2021


Jsme si vědomi, že o transplantaci vlasů v Turecku kolují na internetu a v podvědomí lidí nejrůznější nepřesné nebo zavádějící informace. Proto jsme se rozhodli, že zorganizujeme online prezentaci, na které případným zájemcům o transplantace vlasů poskytneme více informací a pomůžeme jim v jejich rozhodování kde zákrok podstoupit.

Naším dlouhodobým cílem je z lidově známého „nastřelování vlasů“ odstranit nálepku něčeho negativního, a naopak se snažíme širokou veřejnost objektivně informovat o možnostech, ale také limitech transplantace vlasů.

Vlasová transplantace není zázračná metoda nebo stroj času, ale mnohým lidem může pomoci vyřešit problém s vypadanými vlasy. Pokud se tedy o tomto estetickém zákroku chcete dozvědět více informací, neváhejte připojte se k naší prezentaci. Přihlaste se přes tento registrační formulář.

Prezentace se uskuteční online ve čtvrtek 4. února 2021 od 18:00 do 19:30 hod. Takže si zajímavé informace o transplantaci vlasů můžete poslechnout z pohodlí svého domova. Prostor také bude na odpovědi vašich zvídavých dotazů.

Jediné, co musíte dělat, je se registrovat přes tento registrační formulář. Nejpozději v den online prezentace vám pošleme email s informací, jak se k prezentaci připojit.

Účast na online prezentaci je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Na online prezentaci můžete také pozvat lidi ze svého okolí, kteří by mohli mít o transplantace vlasů v Turecku zájem. Prosím, pošlete jim tento odkaz na registraci: http://bit.ly/transplantace-vlasu-online

Přes nelehkou situaci během pandemie nemoci COVID-19 naši klienti do Turecka na transplantace vlasů stále létají. Lety z Prahy do Istanbulu jsou obnoveny, a kromě požadavku na negativní test na COVID-19 se vše vrátilo od normálu.

Prezentujícím na online prezentaci bude Mgr. Milan Hnátek, Ph.D. z ČeskoTurecko, které ve spolupráci s prověřenými partnery zajišťuje transplantace vlasů a další estetické zákroky v Turecku. Obsahem online prezentace budou informace o průběhu transplantace vlasů a vysvětlení samotného principu včetně porovnání různých typů zákroků.

online prezentace

Dále budou zmíněny mýty a nepravdy, které o transplantaci vlasů kolují. Během online prezentace také odpovíme na otázky všech, kteří se o transplantace vlasů zajímají. V neposlední řadě také upozorníme na nekalé praktiky agentur, které transplantace vlasů v Turecku zprostředkovávají a pomůžeme všem zájemcům s výběrem vlasové kliniky.

Registrační formulář

Pokud se chcete již před samotnou prezentací na cokoliv zeptat, neváhejte nám napsat na info@ceskoturecko.cz nebo nám zavolat na +420 736 177 368. Také nás můžete sledovat na Instagramu a Facebooku.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.