Rozkaz zněl jasně. Do svatby musí být zuby v cajku


Když nás pan Tomáš poprvé kontaktoval, tak mu do svatby zbýval ani ne měsíc, a to do toho ještě musel stihnout pracovní úkoly a další osobní povinnosti. Do nové životní etapy chtěl vstoupit s novými zuby a také chtěl, aby se na svatebních fotkách, které si budou následně prohlížet všichni příbuzní a jednou možná i příští generace, mohl usmívat a nestydět se otevřít pusu.

Úkol zněl jasně. Do svatby musí být zuby hotové a nesmí to stát majlant. Pan Tomáš už začal řešit s předstihem opravu zubů u svého českého zubaře, ale z důvodů dlouhých čekacích lhůt a jeho omezeného času se rozhodl pátrat i po dalších možnostech.

Během jeho internetového průzkumu se ukázalo, že nové zuby v Turecku vycházejí cenově mnohem lépe než na pražské soukromé zubní klinice. Protože v Turecku ještě nikdy nebyl, nechtěl nic nechat náhodě a oslovil ČeskoTurecko, které se na zajištění stomatologické péče v Turecku specializuje.

O jeho zkušenosti a hodnocení služeb ČeskoTurecko se můžete dočíst v minirozhovoru níže.

Jaké byla Vaše představa o Turecku předtím, než jste tam letěl, a změnila se tato představa po tom, co jste v Turecku byl?

Neměl jsem absolutně žádnou představu, nedokázal jsem si to ani představit do čeho jdu, ale beru to jako životní zkušenost a správné rozhodnutí.

Jaký dojem na Vás udělalo město Bursa a estetická klinika Estetik International? Co Vás zde nejvíce zaujalo?

Klinika byla velice krásná a moderní. Co se týká města, tak bylo složitější se domluvit anglicky (téměř nemožné) :-)  , ale místní lidé jsou nápomocní. Ruch velkoměsta v noci nás mile překvapil, jak to tam žilo :-) Koza Han byl perfektní a přilehlé tržnice také. Dále super výhled na město z ClockToweru.

Na kolik Vás tedy vyšly nové zuby v Turecku a o co přesně se jednalo?

Celkem to bylo cca 9100 EUR. 20 ks fazet, jeden kompletní zubní implantát, čištění tří kanálků, extrakce dvou osmiček, vyvrtání kompletně všech kazů a následné zadělání bílou plombou, a to i tam kde byl před tím amalgám, dále dentální hygiena a anestezie.

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí letět do Turecka za krásnými zuby?

Rozhodně bych se toho nebál a ten pocit, kdy vidíte finální výsledek, je opravdu k nezaplacení.

Co dalšího byste nám nebo čtenářům blogu ČeskoTurecko chtěl sdělit?

Asi jen to, že jestli se neradi usmíváte, tak věřte, že po návštěvě Turecka se už nikdy usmívat nepřestanete a budete ten, kdo bude mít nejhezčí úsměv široko daleko :-)

Svatební fotografie pak potvrzují Tomášova závěrečná slova, na kterých se usmívá od ucha k uchu. Přejeme tedy panu Tomášovi a jeho novomanželce hodně krásný společných chvil a ať jejich manželství vydrží všechny zkoušky, které společný život přináší.


Pokud by vás zajímalo, na kolik asi vyjdou nové zuby v Turecku, tak v tomto článku na blogu najdete další příklady našich klientů. I když vás zrovna nečeká svatba, ale i tak byste chtěli vylepšit svůj úsměv a nestydět se usmát, napište nám na info@ceskoturecko.cz a rádi vám pomůžeme.

Ideálně nám pošlete rentgen zubů společně s fotografiemi úst a podklady od vás necháme zhodnotit tureckými kolegy a pošleme vám plán zákroku společně s cenovou nabídkou. Pokud rentgen nemáte, pomůžeme vám si jej obstarat v Praze nebo Bratislavě. Stačí vyplnit poptávkový formulář a pošleme vám přesné instrukce, jak na to.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.