S Turkish Airlines do Istanbulu 3x denně každý den


Turkish Airlines navyšují počet letů mezi Prahou a Istanbulem. Od 29. března 2015 tak budou do Istanbulu létat 3x denně každý den! Na lince Praha – Istanbul také létá nízkonákladový dopravce Pegasus Airlines, který na rozdíl od státního dopravce míří na letiště Sabiha Gökçen v asijské části Istanbulu. Díky zvyšující se konkurenci ceny letenek padají a nejlevnější zpáteční letenky do Istanbulu se dají koupit již okolo 5 000 Kč.

Turecký letecký dopravce Turkish Airlines také ohlásil, že od 29. března 2015 zahájí přímé letecké spojením mezi Prahou a Manilou. Manila je hlavním městem Filipín a se 1,6 miliony obyvatel je druhým nejlidnatějším filipínským městem. Prvenství drží s 2,7 miliony obyvatel Quezon City, které je pojmenované po druhém filipínském prezidentovi. Filipíny se rozkládají na 7107 ostrovech v západním Tichém oceánu a s žádným státem nesdílejí pozemní hranici.

Letenky z Prahy do Manily se prodávají od 783 EUR.

Turecké aerolinky Turkish Airlines jsou dlouhodobě hodnoceny jako nejlepší evropské aerolinky, což například znovu potvrdili v roce 2014, kdy bylo zvoleny jako nejlepší letecká společnost v Evropě a v hodnocení předstihly další významné letecké společnosti, jako je například Lufthansa, Swiss Airliness či britskou společnost British Airlines.

Více informací o vítězství Turkish Airlines v tomto prestižním hodnocení se dozvíte v našem jiném článku zde. Pokud si chcete zakoupit letenky nejen od Turkish Airlines a letět z Prahy do celého světa, vyberte si z bohaté nabídky nejlepších letenek zde.