Soutěž o vstupenky na koncert tureckého klavíristy Fazila Saye v Praze


Díky spolupráci ČeskoTurecko a Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK máte nyní příležitost vyhrát 2 volné vstupenky na koncert slavného tureckého klavíristy a skladatele Fazila Saye, který se českému publiku představí na dvou koncertech dne 19. 6. a 20. 6. 2019. v pražském Obecním domě.

Podmínkou výhry volných vstupenek je, abyste ČeskoTurecko sledovali na Instagramu a správně odpověděli na soutěžní otázku, která zní:

Z kolika vět je složen klavírní koncert Fazila Saye „Voda“?

Správnou odpověď najdete jak na našem česko-tureckém blogu ČeskoTurecko, tak v osobní video pozvánce pana Fazila Saye.
Své odpovědi na soutěžní otázku piště do komentáře pod soutěžní fotografii na Instagramu ČeskoTurecko. Týden před koncertem, tedy 12. 6. 2019 vylosujeme jednoho šťastlivce, který vyhraje 2 volné vstupenky na koncert Fazila Saye v Praze.

Další podmínkou výhry volných vstupenek je, aby byl výherce přítomen v České republice a mohl si vstupenky před koncertem osobně vyzvednout v Praze na pokladně v Obecním domě kdykoli v provozní době.

Všichni ostatní, na které se štěstí neusměje a chtějí se na pražský koncert tureckého klavíristy Fizala Saye podívat, si mohou vstupenky zakoupit na webových stránkách Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK.

Fazil Say vstupenky

Jestliže se chcete dozvědět více informací o chystaném závěrečném koncertě a podívat se na již zmíněnou video pozvánku, mrkněte se na náš předchozí článek:

Pozvánka na pražský koncert klavíristy Fazil Say – červen 2019

Jestliže vás zajímají další naše obchodní, společenské a osobní aktivity sledujte ČeskoTurecko na Instagramu a Facebooku. Pravidelně se světem sdílíme osobní postřehy ze života v České republice a Turecku a informujeme o zajímavých akcích a událostech. ČeskoTurecko nejsou jen profesionální služby zaměřené na Turecko, ale také osobní příběhy lidí, kteří za ním stojí.