Upřímná recenze transplantace vlasů v Turecku


Spokojenost našich klientů je pro nás vždy na prvním místě. Proto se jich vždy po zákroku ptáme, jak byli spokojeni s našimi službami a se servisem našich partnerů. Děkovná slova chvály nás vždy samozřejmě těší, ale chceme také slyšet upřímné recenze transplantace vlasů a konstruktivní kritiku.

Díky tomu se můžeme neustále zlepšovat a nabídnout všem našim klientům ještě lepší servis. Také si zakládáme na tom, že rozhovory s klienty uveřejňujeme tak, jak je po zákroku obdržíme. Toto je i případ našeho dalšího klienta, který s námi letěl na transplantaci vlasů do nemocnice Memorial a na zákrok jej doprovodila i jeho manželka. Napsal nám velmi upřímnou recenzi, ve které zmínil jak pozitivní aspekty, tak i jeho negativní zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku.

Přes všechnu snahu se mohou během pobytu v Turecku vyskytnout nepředvídatelné zdržení nebo organizační změny. Proto jsme s našimi klienty v neustálém kontaktu a tyto věci dokážeme vyřešit na dálku. Komunikujeme nejen v češtině, nebo angličtině, ale také v turečtině. To je naše velká výhoda a dokážeme se tedy bez problémů domluvit s každým. Našim klientům jsme k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Umíme také vyřešit situace, které přímo nesouvisí se samotnou transplantací vlasů, ale vycházejí spíše z turistické návštěvy Istanbulské metropole. Našim klientům jsme tak například v minulosti po telefonu pomohli s nákupem suvenýrů, navigací v ulicích města nebo doporučili nejlepší restauraci po celodenní procházce Istanbulem.

Klient, který nám napsal jeho recenzi byl v tomto ohledu velice samostatný a také díky doprovodu své manželky nebyl v Turecku sám. Jak se dočtete dále v článku, během jeho pobytu v Istanbulu vše probíhalo bez problému až na mírné zpoždění transferu nebo nepohodlné spaní. Je potřeba si uvědomit, že Istanbul je 16 milionová metropole, která chronicky trpí dopravními zácpami. Přes všechnu snahu není možné zajistit, že transfer vždy dorazí přesně na čas a drobná zpoždění jsou na denním pořádku. Auto také vozí více klientů, takže se může snadno stát, že nabere zpoždění, které se pak dominově projeví změnou plánu. Naší snahou je tyto zpoždění co nejvíce eliminovat, ale nelze se jim nikdy zcela vyhnout.

Posuďte tedy sami, jak naše služby a samotnou transplantaci vlasů hodnotil náš klient. Přečtěte si jeho upřímnou recenzi na transplantaci vlasů v nemocnici Memorial a služby ČeskoTurecko.

recenze transplantace vlasů nemocnice Memorial

Na základě, čeho jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

Na prvním místě asi cena. V ČR to bude stát několikanásobně vyšší částku. Navíc mám pochybnosti ohledně kvality transplantace v ČR. Byl jsem kdysi dokonce na konzultaci v jedné klinice a neměl jsem z toho dobrý dojem. V Turecku ta praxe je samozřejmě na jiné úrovni.

Jak dlouho vám trvalo, než jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

O transplantaci jsem uvažoval již několik let. Věděl jsem, že to někdy budu muset udělat, ale pořad jsem do odkládal. Ještě jsem se bál ostříhat dohola, ale na druhou stranu jsem chápal, že buď se ostříhám teď jednou nebo později napořád😊

Co bylo tím impulzem, že jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Vždy jsem na to neměl čas, protože po transplantaci je potřeba se na nějaký čas izolovat. Koronavirové období tomu napomohlo, a proto jsem do toho nakonec šel. Ještě jsem byl zvyklý maskovat všechny své nedostatky na hlavě pomocí topiku, který časem se stal méně efektivní kvůli zhoršující se situaci s vypadáváním vlasů.

Užíval jste před transplantací vlasů nějaké šampony a přípravy proti vypadávání vlasů? Jaké?

Různé šampony proti vypadávání a toppik. Nikdy jsem nebyl zastáncem minoxidilu, finasteridu a dalších chemických přípravků, hlavně kvůli vedlejším účinkům.

Konzultoval jste své rozhodnutí se svými blízkými (rodinou a přáteli)?

Moc ne, jedině s manželkou, se kterou jsem nakonec do Turecka vyrazil.

Informoval jste své okolí, že se chystáte na transplantaci vlasů do Turecka?

Ne, pouze rodinu a pár lidí v práci.

Jaká byla reakce Vašeho okolí na Vaše rozhodnutí?

Celkem pozitivní. Příbuzní měli trochu strach, ale je to spíše kvůli tomu, že moc nevěděli, jak samotný zákrok probíhá.

Čeho jste se před transplantací vlasů nejvíce obával?

Nejvíce jsem se obával, aby přístup doktora a personálu byl zodpovědný a aby konečný výsledek byl co nejlepší. Na internetu můžete najít hodně nepříznivých recenzí ohledně transplantace vlasů v Turecku, je hodně nezodpovědných lékařů a klinik, proto samozřejmě nechcete narazit na něco podobného. Je samozřejmě i hodně klamavých recenzí napsaných schválně konkurenčními klinikami, dost často recenze je pouze reklama atd, a nevíte, kde už je pravda a kde ne. Proto hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl obrátit na ČeskoTurecko, byly pravdivé recenze (aspoň na mě působí důvěryhodně) a dobré výsledky ostatních klientů.

Jak probíhala Vaše cesta do Turecka?

Strávil jsem tam celkem 5 dní. Koupil jsem letenky na přímý let, není to moc daleko, za 2.5 hodiny jste v Istanbulu. Na letišti na mě čekal transfer, musel jsem ale počkat cca 40 min. Nejdříve mě odvezli na testy do nemocnice a pak na hotel.

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

Celá moje recenze je upřímná a tady zůstanu taky upřímný. Hotel byl celkem dobrý, s výjimkou toho, že se nachází přímo u letiště Atatürk a bylo neustále slyšet vzlétající letadla, což mi docela vadilo hlavně v noci. Ani zavřená okna moc nepomáhala. Na druhou stranu hotel se nacházel 10 minut jízdy autem od nemocnice, kde probíhal zákrok, což bylo asi hlavním důvodem, proč ubytování bylo nabídnuto zrovna v tomto hotelu. Chápu, že všechny ostatní hotely v tomto okolí budou mít stejný problém. Snídaně byla taky nic moc, ale k tomu jsem byl přípraven na základě recenzí na internetu.

Poznámka ČeskoTurecko: Provoz Atatürkova letiště byl pro mezinárodní cestující oficiálně ukončen v dubnu 2019 a v současné době je využíváno jen nákladní leteckou dopravu. Letiště se nachází asi 24 km západně od centra Istanbulu v hustě obydlené čtvrti Yeşilköy. Mezinárodní cestující přilétají na nové Istanbulské letiště na severu města nebo druhé menší letiště Sabiha Gökçen v asijské části Istanbulu.

recenze transplantace vlasů v Turecku

Jak jste byl spokojen se stravováním během zákroku?

Byl jsem spokojen. Nabídli mi dokonce na výběr několik jídel, takže nemám co vytknout.

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů a celkově se zákrokem?

Pan doktor byl velice příjemný. Byl jsem rád, že jsme mohli komunikovat v angličtině. Dostal jsem odpovědi na všechny mé dotazy a komunikovali jsme spolu hodně i během zákroku. Bohužel personál anglicky téměř vůbec neumí, pouze nějaké základy měl jeden kolega ze tří, proto během zákroku byl občas problém se na něco zeptat. Jediná věc, která se mi trochu nelíbila, bylo to, že mě vyzvedli z hotelu s půl hodinovým zpožděním (9:30), pak jsem se trochu více ptal pana doktora před zákrokem, museli jsme vyřešit ještě pár formalit a ve výsledku operace začala se zpožděním, proto podle mě personál na začátku a na konci operace trochu spěchal a měl jsem strach, že to může ovlivnit kvalitu transplantace.

Celkově jsem spokojen s jejich službami. Následná komunikace s nemocnicí po transplantaci je taky v pohodě. Mám pocit, že mají zájem o to, abyste dostal co nejlepší konečný výsledek, proto dávají hodně rad a návodů, jak máte pečovat o transplantované vlasy hlavně těsně po zákroku. Zda budu úplně spokojený se zákrokem samozřejmě záleží nejvíce na celkovém výsledku, který ale budu moct posoudit minimálně za půl roku. Ale v danou chvíli jsem rád, že jsem do toho šel a trpělivě čekám na první výsledky.

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Absolutně spokojen. Dostal jsem od Vás hodně informací před zákrokem, odezva byla vždy rychlá a příjemná, byl jste se mnou pořád v kontaktu i během cesty do Turecka. Opravdu nemám co vytknout.

Uvažoval jste také o konkurenčních agenturách? Jakých?

Ne. Upřímně o žádných jiných agenturách ani nevím.

Proč jste se rozhodl pro služby ČeskoTurecko? Čím Vás ČeskoTurecko přesvědčilo?

Dozvěděl jsem se o vás od svého kadeřníka, který kdysi měl klienta po transplantaci vlasů, kterou zařídil přes vás. Bohužel se mi nepodařilo sehnat na něj kontakt, ale vím, že byl spokojen s výsledkem.

Jak už jsem psal výše, pro mě bylo rozhodující vidět reálné výsledky reálných lidí, což ČeskoTurecko mohlo poskytnout. Navíc mít nějaké zázemí tady v ČR je rozhodně lepší než vyrazit tam samostatně.

 

Další hodnocení a recenze našich klientů si také můžete přečíst na našem blogu. Pokud vás ohledně transplantace vlasů zajímá cokoliv dalšího nebo se na ně chcete rovnou objednat, napište nám na info@ceskoturecko.cz a vše pro vás s radostí zařídíme. Také nám můžete zavolat na +420 736 177 368 a vše s námi do detailu probrat.

Na naše Instagramu a Facebook najdete reálné fotky a videa z transplantace vlasů. Děláme vše proto, aby naši klienti měli co nejlepší představu o tom, jak transplantace vlasů probíhá a co obnáší.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.