Vodičky nechte plavat, po transplantaci vlasů vám porostou vlasy jako z vody


Za den vypadne každému člověku průměrně asi 50-100 vlasů. Počet vypadaných vlasů se liší podle ročního období. Na konci léta a během podzimu je padání vlasů nevýraznější, jelikož se obnovuje kštice, podobně jako u zvířat srst. Pokud vám však denně padá více než 150 vlasů, může to signalizovat problém, který je třeba řešit. S nadměrným vypadáváním vlasů má problém asi 60 % mužů a 30 % žen, což je asi polovina celé populace.

Děsí vás hřeben plný chomáčků vlasů nebo pohled do zrcadla na ustupující kouty? Cítíte se ještě dost mladí na to, abyste se ostříhali dohola a svůj boj s ustupujícími vlasy vzdali? Nelíbí se vám, jak se vám na fotkách a před webkamerou leskne pleška?

Trh je zaplaven mnoha kosmetickými přípravky, které slibují až zázračný růst vlasů a tvrdí, že zamezí dalšímu vypadávání vlasů. Skutečnost je ale taková, že jen část z těchto vlasových přípravků jakžtakž funguje a poskytuje falešný pocit řešení. Dědičnost a rodové predispozice, které jsou ve většině případů příčinou mužského padání vlasů, však zcela ošálit nedovedou. Správnou péčí o vlasy a zdravou životosprávou sice můžeme zvýšit kvalitu svých vlasů, ale i přes veškerou snahu vrozené predispozice vodičky nezmění.

Naštěstí pro vás je tu možnost transplantace vlasů, která vám pomůže vyhrát boj s řídnoucí kšticí. Tato chirurgická metoda (lidově nazývána nastřelování vlasů) od prvních opatrných krůčků okolo roku 1930 a masovému rozšíření v 50. letech minulého století učinila obrovský pokrok a dnes se jedná o běžný zákrok, který podstoupí stovky tisíc klientů ročně.

Transplantace vlasů

Transplantace vlasů je skutečně jediná účinná metoda, jak vrátit vlasy do míst, kde už značně prořídly nebo už vůbec nejsou. Jedná se chirurgické „přesazení vlasů“, které jsou odolné proti vypadávání vlasů a působení pohlavního hormonu testosteronu. Přeměna testosteronu na dihydrotestosteron (DHT) vede k oslabení vlasových cibulek a způsobuje androgenní alopecii, která se generačně dědí. V současné době je jako nejmodernější metoda transplantace vlasů považována FUE (Follicular unit extraction) za použití speciálního nástroje Sapphire Pen.

 • Transplantace vlasů metodou FUE umožňuje vytvoření přirozeně vypadající vlasové linie
 • Transplantují se vlastní vlasy a je tedy zachována jejich přirozená barevnost a struktura
 • Transplantované vlasy jsou odolné proti DHT a dále nevypadávají
 • Možnost provést zahuštění prořídlých vlasů nebo implantovat vlasy do míst, kde už nejsou vůbec
 • Relativně rychlá regenerace po zákroku a návrat do společnosti
 • Metoda FUE nezanechává výraznou jizvu v darovací oblasti, jako například starší metoda FUT

Jak se ale v nabídce transplantací vlasů zorientovat a jak si správně vybrat vlasovou kliniku?

Na internetu můžete najít mnoho bombastických reklam a sdělení, že vlasy narostou za 3 dny, jedná se o zcela bezbolestnou metodu a že ji zvládne každý, a navíc tyto kliniky a agentury garantují negarantovatelné. Pozor! Takovým nabídkám se obloukem vyhněte! K transplantaci vlasů, jako ke každému chirurgickému zákroku, je potřeba přistupovat s respektem a dobře vybírat, do čích rukou se svěříte. Čas vrátit neumíme, ale transplantace vlasů dokáže vrátit vlasy do míst, kde už dávno nejsou.

Pokud se chcete o transplantacích vlasů dozvědět zajímavé a užitečné informace bez marketingové omáčky, stáhněte si zdarma tento e-book.

 

Jsme česká agentura s českým zázemím a zajišťujeme transplantace vlasů v Turecku. Česko-tureckým aktivitám se věnujeme už od roku 2013 a od té doby jsme si vybudovali síť důležitých kontaktů. Dokážeme tedy doporučit nejlepší řešení a také upozornit na možná úskalí zákroku. Pokud se o nás chcete dozvědět více detailů, podívejte se na náš Instagram, Facebook a YouTube. Jádro ČeskoTurecko tvoří česko-turecký manželský pár Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková. Díky tomu máme stejně blízko k Česku, tak k Turecku. Domluvíme se turecky, anglicky, francouzsky a můžete se na nás česky kdykoliv obrátit na info@ceskoturecko.cz

ČeskoTurecko transplantace vlasů Turecko

Rádi vám pomůžeme vyřešit problém s vypadanými vlasy.

 • Jako jediní se v Turecku skutečně vyznáme a domluvíme se turecky
 • Doporučíme vám nejlepší transplantaci vlasů pro vás s ohledem na vaše potřeby a rozpočet
 • Vysvětlíme vám, jak bude transplantace vlasů probíhat a co vše bude zákrok obnášet
 • Pomůžeme vám naplánovat cestu do Turecka a připravíme pro vás přesný harmonogram
 • Zajistíme vám transfer z letiště, ubytování, případné české tlumočení atd.
 • Budeme vám kdykoliv k dispozici před zákrokem, ale také po něm

Jeli byste do Turecka s někým, kdo tam byl jen jednou a hned si otevřel agenturu na vlasy, nebo byste se do neznámé země radši vydali s někým, kdo se v Turecku vyzná, žil tam, má kontakty a známosti z lékařského prostředí a také se turecky domluví?

To všechno my máme a dokážeme to využít ve váš prospěch. Napište nám na info@ceskoturecko.cz a přesvědčte se o našich kvalitách.

Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnátková

Pro transplantace vlasů ČeskoTurecko spolupracuje s prověřenými a seriózními partnery, u kterých máte záruku, že transplantace vlasů bude provedena co nejlépe a dostaví se očekávaný výsledek. Všichni naši partneři mají turecké a mezinárodní osvědčení na provádění transplantací vlasů a také vyškolený a zručný personál.

Turecko disponuje moderní soukromou zdravotní péči, za kterou jezdí klienti z celého světa. Vlasové transplantace na místních klinikách a nemocnicích přitom stojí mnohem méně než v Česku nebo Evropě. Díky ČeskoTurecko jsou vlasové transplantace dostupné také českým a slovenským klientům. Pokud se chcete o našich službách a transplantaci vlasů dozvědět více informací, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368.

vlasove kliniky

Podívejte se, jak jsou se službami ČeskoTurecko spokojeni naši klienti a přečtěte si jejich reference na blogu. Můžete se podívat na jejich výsledky transplantace vlasů před a po a také si přečíst dojmy z cesty do Istanbulu a zpět. Tato cesta může změnit váš život. Po dlouhé době nebude konečně řešit jen své vlasy a budete se cítit sebevědomější a atraktivnější. Cesta začíná tím, že nám napíšete na info@ceskoturecko.cz a my se už o vše ostatní postaráme a provedeme vás každým krokem.

Kolik stojí transplantace vlasů v Turecku?

Cena transplantace vlasů je včetně transferu z letiště na hotel, kliniku a zpět. V ceně je také ubytování na 2 noci a krevní testy. Cena transplantace vlasů je konečná bez ohledu na počet štěpů. Cena je fix za zákrok. Bude transplantováno tolik štěpů, kolik je potřeba nebo kolik je možné s ohledem na darovací oblast a velikost lysé plochy na pokožce hlavy.

Možná se vám bude zdát cena transplantace vlasů velmi nízká s porovnáním cen v České republice nebo jinde ve světě. Vyšší cena však neznamená lepší kvalitu. Ba naopak! V Turecku existují stovky vlasových klinik a díky velmi konkurenčnímu prostředí musí cenu zákroků držet nízko, a přitom kvalitu velmi vysoko. V Turecku jsou také nižší mzdové náklady. Díky tomu, že lékaři a další personál provádí vlasové transplantace vlasů každý den, jsou velmi zkušení a současně se fixní náklady snadno zaplatí.

na transplantaci vlasů v turecku

Pokud chcete znát přesnou cenovou nabídku pro vás, napište nám na info@ceskoturecko.cz. Pro to, aby lékař mohl zhodnotit, zda je pro vás transplantace vlasů vhodná a kolik bude potřeba transplantovat vlasových štěpů, pošlete nám na email info@ceskoturecko.cz své ostré fotografie hlavy focené při dobrém světle:

 • zepředu
 • zezadu
 • profil zprava
 • profil zleva
 • ze shora zepředu
 • ze shora zezadu

Díky ČeskoTurecko získáte:

 • Úvodní nezávaznou konzultaci zdarma a v českém jazyce
 • 24/7 podporu během pobytu v Turecku
 • Možnost výběru termínu podle toho, jak se to hodí vám
 • Bezplatné zrušení nebo přesunutí rezervovaného termínu
 • Pomoc s rezervací letenky a ubytování

U ČeskoTurecko také neplatíte žádný rezervační poplatek ani zálohu. Také si můžete vybrat, kdy se termín transplantace vlasů hodí vám, a nemusíte brát ohled na skupinu a turnus. S námi můžete letět do Turecka kdykoliv a s kým chcete vy. Čím dříve transplantaci vlasů podstoupíte, tím dříve se můžete těšit z růstu vlasů a zbavíte se mindráků z řídnutí vlasů.

turecke esteticke kliniky a nemocnice

Milan Hnátek z ČeskoTurecko před estetickou klinikou Estetik International

Jestliže chcete získat účes, který jste si vždy přáli, napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jsme tu kdykoliv pro vás a o vše se postaráme. Je to snadnější, než si myslíte. Nechte se hýčkat a vydejte se na cestu za svými novými vlasy.

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.