9 argumentů našich klientů, které je přesvědčili o transplantaci vlasů s ČeskoTurecko


Uvažujete o transplantaci vlasů v Turecku, ale nevíte, s jakou firmou do toho jít? Přečtěte si autentické názory klientů na spolupráci s ČeskoTurecko.

Jestli uvažujete o transplantaci vlasů, jistě už jste prošli spousty webů, poraden nebo dalších stránek. Jde přece jenom o zásadní zákrok, o kterém chcete vědět vše. Jenže jak už to bývá, ve světě internetu najdete spoustu mýtů, polopravd a zavádějících informací. Každý si na web může napsat, co se mu zlíbí. I když mohou být tyto informace na hony daleko od skutečnosti…

Možná si říkáte, jak tedy najít správného dodavatele, se kterým půjde transplantace jednoduše? Se kterým se dozvíte všechny praktické informace? A na kterého je opravdu spolehnutí?

Mohli bychom vám tady psát sáhodlouhé texty o tom, jak je spolupráce s ČeskoTurecko přínosná. Raději jsme se ale zaměřili na názory našich klientů, které jsou pro nás i pro vás nejdůležitější.

Přečtěte si argumenty spokojených klientů.

českoturecko transplantace vlasů

1. Velmi kvalitní recenze a vysoce přínosné informace na webu

Jednoho z našich klientů jsme se zeptali, proč si pro transplantaci vlasů vybral ČeskoTurecko. Takto odpověděl.

„Na web ČeskoTurecko jsem náhodně narazil na Googlu. Velmi mě oslovila řada zajímavých recenzí, ve kterých klienti důkladně popisují spolupráci. Zároveň jsem na webu našel vše potřebné. A když jsem potřeboval doplňující informace, pan Milan Hnátek mi na všechno velice ochotně odpověděl.”

2. Cena, která dělá transplantaci vlasů dostupnou

Cena versus kvalita. To je jeden z hlavních faktorů, který zájemci o transplantaci vlasů řeší. Na jedné straně je vyžadována kvalita, o kterou jde především. Na druhé cena, která může rozhodnout o tom, zda se člověk do transplantace vlasů může vůbec pustit. Jde vůbec dohromady u transplantace vlasů zkloubit velmi vysokou kvalitu a příjemnou cenu?

„Nejdříve jsem zkoumal cenu transplantace vlasů v Česku, ale už jsem byl předem rozhodnutý pro Turecko. V Česku by cena vycházela nejméně na 110 000 Kč, kdežto s ČeskoTurecko lze transplantaci vlasů metodou FUE pořídit přibližně od 52 000 Kč. Velmi důležitá pro mě byla kvalita, skvělá komunikace a podpora v celém průběhu.”

Přečtěte si příběh pana Filipa, který s ČeskoTurecko úspěšně zvládl transplantaci vlasů a který popisuje rozdíl mezi českými a tureckými klinikami.

3. Profesionální personál a špičkově vybavená klinika

Jedním z důležitých faktorů při transplantaci vlasů je odbornost doktora a přistup personálu. Jelikož se nám líbí výsledky práce pana Dr. Kaya, rozhodli jsem se s ním spolupracovat, také po tom, co si otevřel jsou vlastní vlasovou kliniku. S panem Dr. Kaya se známe již roky a máme s ním pevné profesionální i osobní vazby. Je nám blízký jeho smysl pro detail, profesionální přístup a věříme v jeho schopnosti.

„Přístup lékaře byl velice profesionální a odpovídající klinice. Líbil se mi klid na klinice, věnování se pacientovi, ne žádné masové akce. Prostě v tu chvíli jsou tam pro vás a co vás zajímá na to dostanete odpověď i případnou radu.“

Na zkušenosti spokojených klientů, kteří úspěšně podstoupili transplantaci vlasů u Dr. Kaya se můžete podívat tedy.

V neposlední řadě je důležité také vybavení a renomé klinik. S ČeskoTurecko se dostanete do luxusní estetické kliniky Estetik International, kde se specializují na inovativní metody, jako je například Organická transplantace vlasů.

„Musím říct, že klinika je moderní a hlavně příjemní lidé, kteří chodí do práce s radostí, úsměv a podpora je nejlepší pro klienta. Byl jsem spokojený velice, nečekal jsem, že budou tak příjemní a ochotní, to se v České republice moc nestává. Skupinová práce, každý věděl přesně co má dělat.“

„Nestačil jsem zírat. Nádherné, příjemné, komfortní a moderní prostředí. I to udělalo hodně, že jsem v průběhu zákroku neměl strach. Moc se mi tam líbilo, cením si oběd o 4 chodech.”

4. Odborná, přátelská a upřímná komunikace

Zakládáme si na férové komunikaci. Neslibujeme zázraky a o transplantaci vlasů se bavíme upřímně, tak jak to je. Každopádně vždycky ochotně pomůžeme a poradíme. Proto nás velice těší, když nás klienti popíší takto:

„Doporučuji všem, kteří přemýšlejí o transplantaci v Turecku, nastudovat si web ČeskoTurecko. Je tam spoustu užitečných informací, které jinde nenajdete. Zároveň se vyplatí konzultace přímo v ČR. Uděláte si dokonalý obrázek, o co jde. S ČeskoTurecko jste v dobrých rukou.”

Další klient naši komunikaci vidí následovně:

„Naprosto spokojený. Podpora byla úžasná. Komunikace na výbornou, vše vysvětleno, každý dotaz zodpovězen. Rozhodně jsem věděl, že se mám na koho obrátit, kdyby se cokoli a kdykoli stalo. To učinilo celý výlet do Istanbulu o mnoho snazší.“

5. Transplantace vlasů. Jediné řešení, které prokazatelně funguje

Lidé často transplantaci vlasů odkládají. Přemýšlí, co jiného by s růstem vlasů pomohlo. Jenže žádné speciální vodičky ani šampony nefungují. Takhle svůj postoj vyjádřil spokojený klient.

„Vypadávání vlasů jsem řešil snad od 25 let. V té době jsem utratil tisíce korun za různé přípravky a šampóny. Samozřejmě nezabíralo vůbec nic. Když se mě dnes zeptá někdo ohledně vypadávání vlasů a jak tomu zabránit, co na to zabírá, tak mám jasnou odpověď. Tomu se zabránit nedá a všechny přípravky a šampóny jsou pouze reklamní tah a vyhozené peníze.”

A co tedy dělat dál?

„Musím říct, že při hledání na internetu, jsem hned na začátku narazil na stránky ČeskoTurecko. Našel jsem zde všechny informace od často kladených otázek po různé reference klientů, dále jsem se díval různá videa a to mě přesvědčilo natolik, že už jsem se jinde nedíval.”

6. Do Turecka na transplantaci klidně i s rodinou

Turecko je bezpečná země. Můžete se tam vydat sami, v páru nebo i s celou rodinou. Získáte další podporu a Istanbul si společně parádně užijete. Přečtěte si, jak si klient užil cestu se svými nejbližšími:

„Dcera byla nadšená, protože do příjezdu na Vídeňské letiště netušila, že poletíme do Istanbulu. Manželka jako vášnivá fotografka si Istanbul užila, byli jsme v Suleymanově mešitě a v egyptském bazaru, kde jsme nakoupili spousty věcí a ochutnali tureckou kuchyni.”

ČeskoTurecko s klientem

7. Kdo slibuje zázraky, ten není vhodnou volbou

Víte, jak to obvykle chodí. V dobré víře věnujete svůj kontakt, a pak jste pod nátlakem určité firmy. Takhle my to ale neděláme. Lidi do ničeho netlačíme, vždy proadíme a vše konzultujeme s lékařem. Praxe v oboru mluví za vše.

Takto naše služby komentoval jiný spokojený zákazník:

„Mám rád individuální, srdečný a vstřícný přístup k lidem a v tomto ohledu poptávka stoprocentně našla nabídku. Zapůsobilo na mě pozitivně, že Milan je vzdělaný, zná velice dobře svůj produkt, ale především, že je ve svém projevu rozumný, realistický, nic nepřehání a neslibuje zázraky. V neposlední řadě se mi také moc líbilo, že Milan jako Čech zná dokonale turecké prostředí, protože zde napůl žije. Nejde zkrátka o náhodnou osobu.”

8. Individuální řešení, které sedne potřebám každého zájemce

Každý člověk má trochu jiné potřeby a jinou představu o tom, jak by měla komunikace fungovat. Naším cílem je vždy vyjít vstříc za každé situace, aby celý proces transplantace vlasů (před i po) proběhl v pohodě. Důkazem jsou milá slova klienta:

Individuálnost, pohotovost, srdečnost, vstřícný přístup, informační podporu nehledě na to, kolik je hodin. Co se týče prostoru pro zlepšení: leda kdybyste mě mučili, tak přiznám, že v podkladových materiálech je pár překlepů nebo nějaký ten opakující se text, ale to skutečně není žádná podstatná vada na kráse. Naopak je třeba vyzdvihnout, že právě tyhle materiály, které mi od Milana přišly v časovém předstihu před odletem do Turecka, mi pomohly se zorientovat i v otázkách, na které jsem předtím třeba ani nepomyslel.”

9. Silné a slabé stránky ČeskoTurecko

Vždycky je co zlepšovat, o tom není pochyb. Proto se ptáme i našich klientů, co se jim líbí a co by naopak zlepšili. A jak si stojíme v porovnání s konkurencí. Pokud se nám dostane takové odpovědi, jsme velice hrdí. A utvrzuje nás v tom, že svou práci děláme dobře:

„Nechci, aby to vyznělo jako laciná reklama, ale slabé stránky v tomto případě nejsou žádné. Naprosto lidský přístup se skvělou komunikací a celkový servis na úrovni, kde víc nepotřebujete.”

Další důvody, proč jít do transplantace vlasů s ČeskoTurecko

 • Zastupujeme ty nejlepší soukromé turecké kliniky a přímo spolupracujeme s lékaři.
 • Spolupracujeme s více klinikami a lékaři, takže vám doporučíme to nejlepší zařízení pro řešení vašeho problému s vypadáváním vlasů.
 • Konzultace a poradenství týkající se transplantace vlasů je u nás zdarma.
 • Neplatíte za “výlet delegáta”, ale opravdu jen za transplantaci vlasů nebo další služby (ubytování, letenky).
 • Na transplantaci vlasů můžete jet do Turecka kdykoliv. S ČeskoTurecko nejste závislí na skupině a turnusech cestovních kanceláří.
 • Na všechny vaše dotazy odpovíme v českém jazyce.
 • V případě nutnosti se v Turecku domluvíme turecky

Využijte také našich služeb. Pošlete nám své fotky a domluvme se na bezplatné konzultaci

  Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
  * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.