Chci mít znovu vlasy na hlavě a být se sebou spokojený, řekl si Nikolas!


Přečtěte si rozhovor s panem Nikolasem, který s námi na transplantaci vlasů do Turecka letěl na začátku srpna 2020. Pan Nikolas se na ČeskoTurecko poprvé obrátil v polovině března 2020, což bylo zrovna na začátku pandemie COVID-19 v České republice.

Přestože byly později zastaveny lety do Turecka, byli jsme s Nikolasem v kontaktu a plánovali jeho cestu do Turecka na dobu po koronaviru. Díky tomu jsme měli možnost odpovědět mu na všechny jeho dotazy a vše mu ohledně transplantace vlasů a cesty do Turecka do detailu vysvětlit.

Jeden z jeho prvních dotazů v začátku naší komunikace mířil na to, v čem spočívají naše konkurenční výhody ČeskoTurecko a jak si stojíme v porovnání s jinými agenturami, které v České republice zprostředkovávají transplantace vlasů v Turecku.

Naší velkou konkurenční výhodou je individuální a osobní přístup. Nezaměřujeme se na „masové transplantace vlasů“, ale pro každého klienta naplánujeme vlastní cestu do Turecka a transplantaci vlasů. Turecko je náš druhý domov a perfektně se tam vyznáme. Domluvíme se jak česky nebo anglicky, ale hlavně turecky. Pro transplantace vlasů a další estetické zákroky spolupracujeme s několika prověřenými partnery a díky tomu dokážeme každému klientovi nabídnout přesně to, co potřebuje nebo chce. Naše komunikace je férová a otevřená. Nikoho do ničeho netlačíme, jelikož nepotřebujeme naplnit turnus. Vše děláme individuálně podle přání klienta.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368 a osobně se přesvědčte, že tomu tak opravdu je.
Konkurenční výhody ČeskoTurecko pana Nikolase jednoznačně přesvědčily, a proto se rozhodl pro spolupráci s námi. Za česko-tureckým projektem ČeskoTurecko stojí manželé Milan Hnátek a Ece Ergüney Hnatek, kteří se těmto mezinárodním aktivitám věnují od roku 2013.

Pan Nikolas preferoval velmi individuální péči a transplantaci vlasů, proto se rozhodl podstoupit zákrok u pana doktora Sacit Karademira v univerzitní nemocnice Koç University Hospital.

Plastický chirurg Sacit Karademir je přední odborník na transplantace vlasů v Turecku a jako jeden z mála tureckých expertů je také členem The International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS). Pan doktor dělá celý zákrok sám, a to včetně odběru vlasových štěpů a jejich následné implantace. Předností pana doktora Sacit Karademira jsou jeho šikovné ruce, a proto je vyhledáván klienty z celého světa. Pan Sacit Karademir se věnuje jen speciálním transplantacím vlasů a náročným případům, které vyžadují jeho šikovné ruce.

Chci mít vlasy na hlavě Turecko

Podívejte se, co nám o své zkušenosti s cestou do Turecka a transplantací vlasů u pana doktora Sacit Karademira po koronaviru napsal pan Nikolas.

Kde a jak jste hledal informace o transplantaci vlasů?

Především na internetu, kde jsem náhodou narazil na fórum týkající se všeho kolem padání vlasů včetně transplantace. Zde jsem načetl spoustu informací o různých metodách transplantací vlasů a zároveň jsem měl možnost se poučit ze zkušeností jiných lidí, které své příběhy zde vyprávěli.

Na základě, čeho jste se rozhodl pro transplantaci vlasů v Turecku?

Především díky dobré ceně a možnosti operace bez čekání na rozdíl od věhlasných evropských klinik, což v mém případě bylo rozhodující.

Jak dlouho vám trvalo, než jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Samotné pomýšlení na transplantaci vlasů začalo, když jsem začal pozorovat, že se moje situace pomalu ale jistě zhoršuje a cesty zpět už není. Jinak reálně jsem o transplantaci začal uvažovat před rokem, jelikož jsem se s padáním vlasů nechtěl jen tak smířit. Následně začala moje komunikace s ČeskoTurecko.

Jak dlouho jste asi řešil vypadávání vlasů předtím, než jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

S padáním vlasů trpím od svých 18 let, tedy od doby, kdy se mi začaly objevovat kouty, ačkoliv v rodině nikdo pleš nemá, pokud pominu tátu, který taktéž má jen zmíněné kouty. Doufal jsem, že takový osud čeká i mě, ovšem pravda byla jiná. S každým dalším rokem vlasy jen více řídly, kouty se zvětšovaly, vlasová linie ustupovala a přibylo i postupně se rozšiřující kolečko na temeni.

Co bylo hlavním impulzem, že jste se rozhodl pro transplantaci vlasů?

Impulzem bylo moje odhodlání mít znovu vlasy na hlavě a být se sebou spokojený.

Užíval jste před transplantací vlasů nějaké šampony a přípravky proti vypadávání vlasů?

Užíval jsem spoustu všeho od všemožných šamponů, vodiček na hlavu, přes vlasové kúry, séra a masky, po lasery, plasma terapie a další alternativní až lidové způsoby léčby :-) Většina z nás (holohlavých) samozřejmě ví, že vše výše zmíněné nemá žádný účinek.

Čeho jste se před transplantací vlasů nejvíce obával?

Všichni se bojíme neznámého, a tak to bylo i v mém případě. Člověk letí do cizí země a absolutně neví, co čekat a v hlavě má pořád tisíce nezodpovězených otázek. Ačkoliv jste v kontaktu s důvěryhodnou osobou, která celou cestu organizuje a je Vám 24/7 k dispozici, tak i přesto až do samotného zákroku jsem byl na vážkách.

Jak probíhala Vaše cesta do Turecka?

Všechno proběhlo hladce, až na to, že jsem kvůli koronaviru a cestovním omezením musel svou cestu do Turecka posunout.

Jak jste byl spokojen s ubytováním v Istanbulu?

Byli jsme ubytovaní v hotelu Double Tree by Hilton a nemám co vytknout. Tedy kromě snídaně, která byla v ceně ubytování. Jídlo na požádání bylo v pořádku, ale spíše nabídka jídla vzhledem k prestižnosti a velikosti hotelu byla velmi omezená. Byli jsme tam ubytování 4 dny a jídlo bylo pořád stejné: míchaná vajíčka, lečo, cereálie, nějaké malé cukrovinky a ovoce. Samozřejmě někomu to chutnat bude a bude spokojený, ale mě to po pravdě moc nesedlo.

Jak jste byl spokojen s přístupem a péčí tureckých lékařů a celkově se zákrokem?

Musím říct, že jsem byl příjemně překvapený a zároveň velice spokojený. Všichni jsou velice přátelští a nápomocní. Doktoři hovoří anglicky, a tak jsem mohl osobně se svým doktorem Sacit Karademirem probrat možnosti a postup celé operace. Nemusíte se obávat, pokud angličtinu neovládáte, ve spolupráci s panem Hnátkem máte možnost se domluvit na tlumočníkovi, který vás bude v nemocnici doprovázet.

Jak jste byl spokojen s komunikací a přístupem ČeskoTurecko?

Nad míru spokojený, velice vstřícný a informativní přístup. Pan doktor Hnátek byl neustále k dispozici a bleskově reagoval na všechny moje dotazy a připomínky.

Co si myslíte, že jsou silné stránky ČeskoTurecko?

ČeskoTurecko se může rozhodně pochlubit svou zodpovědností, individuálním přístupem a skvělou komunikaci s klientem. Vše proběhlo podle domluvy, a nemám, co bych vytknul.

Doporučil byste služby ČeskoTurecko také ostatním?

Rozhodně doporučil už jen díky výše zmíněnému, ale také i z důvodu, že člověk nemusí mít obavy, že se jedná o podvod a jakmile zaplatí peníze, tak se vám nikdo neozve. S panem doktorem Hnátkem jsme doposud v kontaktu a upřímně se zajímá. Také sám pana Hnátka občas kontaktuju, pokud si nejsem jistý v některých otázkách ohledně péče a medikace po transplantaci, proto pokud reálně uvažujete o transplantaci vlasů, ČeskoTurecko bych zvažoval jako první volbu mezi ostatními agenturami.

Nepovažujte toto jako vtíravou propagaci, jen sdílím své pocity a dojmy z cesty do Turecka, a tímto bych s radostí doporučil všem zájemcům něco, co zaručeně funguje a s čím budete spokojení. Samozřejmě mám jen první etapu za sebou a je pořád brzo mluvit o finálním výsledku, ale vypadá to dobře a doufám, že to hezky poroste.

Co byste doporučil všem, kteří přemýšlejí nad transplantací vlasů v Turecku?

Určitě se nebát a udělat první krok. Vlasy samy od sebe neporostou a kvůli odkládání a strachu může být již pozdě, jelikož nebudete vhodný kandidát kvůli nedostatku vlasů, proto přeji všem odvážlivcům, kteří se nechtějí smířit s účesem na vojáka stejně jako v mém případě, dát tomu šanci, jelikož horší to nebude a případně voják to jistí. 😊

Chcete podobně jako Nikolas mít znovu vlasy na hlavně a být se sebou spokojený? Napište nám na info@ceskoturecko.cz nebo zavolejte na +420 736 177 368. Jak říká pan Nikolas, vlasy vám samy od sebe nenarostou. Nevyhazujte peníze za vodičky, které stejně nefungují. Transplantace vlasů je řešení, které pomůže vyřešit váš problém s vlasy.

Díky ČeskoTurecko jsou transplantace vlasů v Turecku snadné. Vše pro vás zařídíme a postaráme se o to, aby vše dopadlo dobře a byli jste s výsledkem spokojeni.

    Napište nám pro konzultaci zdarma, ozveme se zpět
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná.